TTNET'e geçmek istiyorum tavsiye eder misiniz?

• Konuyu başlatan Shamshiel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 6B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Shamshiel

Ziyaretçi
2007'den bu yana d-smart internet kullanmaktayım. 16 mbit tarifesindeyim ttnete geçmeyi düşünüyorum. VDSL2 için hat abimin üzerine zamanında öyle almıştık. Smile adsl'in bir hatası yüzünden normalde benim adıma idi, bu d-smart iptali nasıl oluyor? Telefonla arayıp iptal etmek istiyorum desem yeterli mi yoksa uğraştırmalık bir iş var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş öncelikle geçmiş olsun, aynı hataya bende düştüm.
İlk olarak yetkili bayi'ye giderek hat kimin üzerine ise iptal etmek istediğini, beyan edeceksin (bu zor yol)
Kolay olan ise telefon hattını iptal ettir. Onlar sana hizmet sonlandırma bedelini olarak faturayı adresine gönderecektir.

NOT: Taahhüt'ün varsa bitmesini bekle yoksa ilk yolu izle.

Sakın geçme, upload 0,70 geçmiyor :D

Çok komiksin evlat.

Ciddi ciddi haklı. Superonline'a geç geçeceksen. Bizim burası desteklemiyor. Modem Ferrari, internet Şahin. İnternette çok basit dolaşabiliyorum fakat hatta 1440p'ye kadar donmadan video izliyorum fakat indirme hızı 34 kb. Hangi insanoğlu 34 kb ile oyun indirir? Dünyanın en sabırlı adamını getirin yine dayanamaz.

Superonline, Uydunet gibi firmalara yönelmenizi öneririm.

Ciddi ciddi haklı. Superonline'a geç geçeceksen. Bizim burası desteklemiyor. Modem Ferraria internet Şahin. İnternette çok basit dolaşabiliyorum fakat hatta 1440p ye kadar donmadan video izliyorum fakat indirme hızı 34 kb. Hangi insanoğlu 34 kb ile oyun indirir? Dünyanın en sabırlı adamını getirin yine dayanamaz.

Süperonline niye geçiyim ? Fiber getirdiğimi var, vdsl2 varken niye TTNET dışı sağlayıcı kullanıyım? Bana 52 mbit'e kadar verebiliyorlar.

Superonline, Uydunet gibi firmalara yönelmenizi öneririm.

Olmayan şeye yönelemeyiz malesef.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı