TTNET'ten Netspeed'e Geçmek

JuliKingsley

Kilopat
Daha fazla  
24 Aralık 2018 tarihinde taahütümün bitmesi nedeniyle geçmek istiyorum.

Müşteri hizmetlerini aradım biliyordum zaten olmadığını ama boşta port yok dediler.

Şu an ADSL bağlantı ile TTNet'e bağlıyım paketin adını bilmiyorum ama 8 Mbit veya 6 Mbit bir paket kullanıyorum.

Netspeed 76 TL'ye 75 Mbit / 4 Mbit sunuyormuş.

Bana port için başvurun dediler. Netspeed merkezi Denizli'de diye birşey okudum, doğruysa gidip Netspeed'e kendim mi yaptırayım yoksa TTnet'e dilekçe mi yollayayım port açtırmak için Denizli'de oturuyorum çünkü.

Bir de 1-90 gün arası sürer dediler. İnternetsiz kalmak benim için imkansız gibi bir şey sizce nasıl olur? VDSL portu açılana kadar internetsiz mi kalacağım öyle bir durumda? Yoksa TTNET'in bu paketine devam mı edeceğim?

altyapı.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce mevcut hattınızı kapatmadan direk olarak Netspeed'e başvurun, hattınızı taşıyın, ardından size en yakın TT ilçe müdürlüğüne gidin ( tavsiyen il müdürlüğüne gitmeniz olur, TT'yi arayıp yerini öğrenin).
Sonra port sorunu için yetkili kim ise onla görüşün durumu anlatın, port talep edin. Çözüm olmaz ise Twitter üzerinden Paul Donay'e yazın ardından BTK, CİMER vs. aklınıza ne gelirse şikayet edin, mutlaka çözüme varırsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı