TTNET'ten Superonline'a geçilir mi?

mhruzgar003

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu anda Ttnet müşterisiyim bu ay sonu kampanya bitiyor ve internet alacağım. Çok oyun oynuyorum ve video izliyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Superonline'a kesinlikle geçiş yapmanı tavsiye ederim, zamanında Türk Telekom ve Vodafone Süpernet kullandım çok pişman oluyorum hatta şuan Vodafone kullanıyorum hiçbir şekilde sorunumla ilgilenmiyorlar, 4 ay önce modem değişimi talebinde bulundum gelip takmadılar hatta 15 kez aradım yine ilgilenmediler. Mümkünse bu 2 firmadan uzak dur.

Zorunlu TTNet Abonesiyim, 31 aralıkta taahhütüm bitecek, 2 ocakta SO'ya geçiş yapacağım, 3 haftadır ttnet kaynaklı sorundan dolayı muzdaribim, 3 hafta sonra kendilerinden kaynaklandığını bilmeden rastlantı olarak sorunu çözdüler. TTNet müşteri hizmetleri berbat. Kesinlikle geç derim.

Ama şunu belirtmek isterimki hiç bir internet sağlayıcısı bu ülkede aldıkları paranın hizmetini veremiyor. Burada sen 65 TL'ye benim gibi 8MBps de alırsın altyapı olmadığı için ama o parayla yurt dışında 100MBps den yukarı paketleri bile alabilirsin.

Şu anda Ttnet müşterisiyim bu ay sonu kampanya bitiyor ve internet alacağım. Çok oyun oynuyorum ve video izliyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir bekliyorum.
Türk telekom müşteri hizmetleri vasat,fiber varsa bulunduğun yerde superonline tavsiye ederim 2 yıl kullandım. Eğer ADSL varsa ttnet paketleri daha uygun örnek 8mbps akksız paket+alo paket 90tl superonline 110 tl. Kafana göre ama kalite bakımında turkcell ezer

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı