TTNET'ten Superonline'a geçme

RamsesJX

Kilopat
Arkadaşlar başlıkta belirtiğim gibi bir aktarım olacak TTNET ile Superonline arasında. Ben TTNET'i Superonline'a geçme durumumda ödeyeceğim ceza'yı öğrenmek için aradım ya da var mı böyle bir ceza buna açıklık getirmek için aradığımda 150 TL bir fatura çıktı. 3-4 ay önce VDSL modem almıştım, her ay 10 tl olarak toplam 12 ayda ücreti ödemek üzere anlaşmıştım. Şu anda 80 ya da 70 TL civarı oradan ödemem gereken bir para var bunu ben biliyorum, telefondaki temsilci buna onay veremedi sistem göstermiyor sadece ceza bedelini gösteriyor diye, benim merak ettiğim geriye kalan 80 TL nereden geldi, bunu nereden öğrenebilirim ? Battlefield 3 ve Hitman Absolution almıştım Playstore'dan lakin bunun ücreti bitmiş olması gerekiyor. Bu oyunların ücret durumlarınıda öğrenebileceğim bir yer var mı ? Bu işin üstüne düşeceğim açıkcası boş yere para vermekle kalmıyor hak ettiğin hizmeti alamıyorum.

Taahhüt yaparak belirli bir tarifeyi kullandıysan kullandığın ayların indirimleri ceza olarak kesiliyor. Ayrıca taahhüt bozulduğu için belirli bir ücrette ceza olarak yansıtılıyor. Ama senin modem dahil olduğu için 150 TL çok yüksek bir ceza değil. Yani 150 TL normal.

Boşverin TTNet'i Superonlineyi, alın bir tane vınn türü 3g modem sınırsız 59 lira.. İstediğiniz yerden internete girin eve bağlı kalmayın... Ben ölçüm yaptım 10Mbit hız veriyor... Yok daha hızlı olsun evde dursun, derseniz siz bilirsiniz... Bende 6gb kotalı 3g modem var, çift hatlı telefonumla ister evden ister dısardan internete sorunsuz bağlanıyorum... Kontratım bitsin sınırsıza geçeceğim.. Tavsiye ederim..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı