TTNET'ten TürkNet'e geçmek

erensavas

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. Ben TTNET kullanıcısıyım. Bundan 5 ay önce ben taahhütüm son buluyor diye farklı internet sağlayıcılarını araştırırken peder imzayı TTNET'le çaktı ve 2 yıl taahhüte ayda 95 liraya 24 Mbps internet sunuyor. Ancak benim evime gelebilen Max 13 Mbps olduğu için ben ortalama 10 Mbps kullanabiliyorum. Ayrıca upload hızım 0.6 civarı. Her neyse. Ben bugün biraz araştırma yaptım ve Millenicom ile TürkNet'in bana resimlerde paylaştığım değerleri sunduğunu gördüm. Başka bir internet sağlayıcısı maalesef olmuyor. Kablonet mesela internet bağlamıyor. TTNET ile olan sözleşme 2022'nin 6. ayında bitecek. Ben de diyorum ki, taahhüt maahhüt parası neyse ödeyelim ve interneti değiştirelim. Çünkü şu son 1 haftadır özellikle TTNET yapıyor yapacağını. Ayrıca 95 lira ödüyoruz. TürkNet'ten benim durumumdaki herkesin pişman olduğunu gördüm. TürkNet için "VDSL hizmeti varsa çok iyi, yoksa berbat." diyorlar. Müşteri temsilcisi olmayan bir internet sağlayıcısı zaten ne kadar hizmet sunabilir diye düşünüyorum. Benim adresimde olmak üzere. Ayrıca TürkNet'in TTNET altyapısını kullandığını biliyorum. Muhtemelen Millenicom'da aynı şekilde. Ben düşünüyorum ki, firma değişikliğine gidersem araya bir aracı sokmaktan başka bir şeye yaramayacaktır. İnternet ile alakalı aynı problemleri çekip, sadece arkadaş ortamındaki gibi "Ben söyleyemem sen söyle halledersin." dönüyor iş. Ne düşünüyorsunuz? Ayrıca taahhüt nasıl hesaplanıyor? Sözleşmeden 5 ay geçtiği için çok ödemeyeceğimi düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? Daha önce TTNET'ten başka bir şey kullanmadım ancak şu son 1 haftadır ne oyun oynayabiliyorum, ne yayın izleyebiliyorum, ne 1080P'de video izleyebiliyorum. Hiçbir şey. Whattsap'tan olsun, Discord'dan olsun video veya fotoğraf gönderirken internet kullanılmaz oluyor. Direkt çöküyor zaten. Sizce ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• türknet.png
    türknet.png
    71,2 KB · Görüntüleme: 61
  • millenicom.png
    millenicom.png
    46,9 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı