TÜİK: Haziran Ayı Enflasyonu %4.95, Yıllık Enflasyon %78,6

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Allah rahmet eylesin, şimdi görse gerçekten dayanamaz herhalde. Bu zamlar ekmeği 10 TL yapar benden demesi.

Yıllık enflasyon %78.6 mı ? TUİK halkın aklıyla afedersin dalga geçen sarayın elinde oyuncak olmuş açıklamalar yapmaya devam etsin bakalım. Ver mehteri

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@murat_boy93 şimdi işin ironisini yapıyoruz da durum gerçekten üzücü. Satış yaparak uzun süreli bir ekonomi planının oluşturulamayacağını devlet büyüklerimiz acaba ne zaman anlayacak ki? :( Ekonomi hakkında sayfalarca kitap yazılıyor, ekonomi yönetmek bu kadar kolay olsaydı o kitaplar da yazılmazdı. Eldeki kaynak bittikten sonra ne olacak? Söyleyeyim, eskisinden daha beter duruma gelebiliriz.

@murat_boy93 şimdi işin ironisini yapıyoruz da durum gerçekten üzücü. Satış yaparak uzun süreli bir ekonomi planının oluşturulamayacağını devlet büyüklerimiz acaba ne zaman anlayacak ki? :( ekonomi hakkında sayfalarca kitap yazılıyor, ekonomi yönetmek bu kadar kolay olsaydı o kitaplar da yazılmazdı. Eldeki kaynak bittikten sonra ne olacak? Söyleyeyim, eskisinden daha beter duruma gelebiliriz.

Gerçekten bu duruma çok üzülüyorum.

Gerçekten bu duruma çok üzülüyorum.
Bundan emin değilim, bir yerde görmüştüm de istersen araştırabilirsin. Merkez Bankası'nın doları düşürmek için bir haftada dünya kadar dolar sattığı söyleniyor. Kardeşim tamam, bir şekilde piyasaya müdahale etmek gerekir. Hak veririm ancak o kaynaklar bittikten sonra ne olacak? Eksiye düşeceğimizi ve elde kalacak olan şeyin eski enflasyonunun yanı sıra enflasyonun daha da katlanacağını düşünüyorum.

Ucuz hamaset edebiyatını bizim hakkımız çok iyi yutuyor malesef mide boş olunca toplum televizyonda ya da medyada ne görürse ona inanıyor. Diyecek milyonlarca şey var ama bu yaşıma kadar hep sustum. Şuan patlama seviyesindeyim ama çaktirmiyorum.

Son düzenleme:
Satış yaparak uzun süreli bir ekonomi planının oluşturulamayacağını devlet büyüklerimiz acaba ne zaman anlayacak ki?
Bunların durumu "koltuğumuzdan olmayalım da ne olursa olsun" olduğu için hiçbir zaman anlamayacaklar, nasıl olsa inanan koyun bir halk var.

Geri
Yukarı