TÜİK'e Göre Kasım Ayında Yıllık Enflasyon Yüzde 84,39 Oldu

Daha fazla  
Kaynak:

Bunun üzerine DİSK ise asgari ücretin 13.200 olmasını istedi.

Ya hocam bir şey söyleyeceğim. Bu nasıl bir iş 100'de 84 nasıl ya benim Braun'un aldıgım tıraş makinesi 200 TL'ye aldığım 2600 TL şu an bu nasıl 100'de 84. Allah askına markette aldığımız tüm ürünler 5 X yaptı yağlar unlar şekerler salçalar bu nasıl 100'de 84 hayır başkası 100'de 125 dese o bile az.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya hocam bir şey söyleyeceğim. Bu nasıl bir iş 100'de 84 nasıl ya benim Braun'un aldıgım tıraş makinesi 200 TL'ye aldığım 2600 TL şu an bu nasıl 100'de 84. Allah askına markette aldığımız tüm ürünler 5 X yaptı yağlar unlar şekerler salçalar bu nasıl 100'de 84 hayır başkası 100'de 125 dese o bile az.
Enflasyonu fırsat bilip üstüne birde vergi basıyorlar, tabi bu açıklanmıyor. :)

Enflasyonu fırsat bilip üstüne birde vergi basıyorlar, tabi bu açıklanmıyor. :)
Hocam yani yemin ederim ne benim bu ülkeden bir hazzım var ne ümidim var ne hayallerim ne geleceğim var ayıptır söylemesi 5 gün önce tel aldım netten ayıplı çıktı yüce devletin vatandaşı koruması yerine getirdiği kanun yüzünden yüksek ihtimal ürün iade kabul edilmeyecek mesela böyle de bir durum var ee ben ayıplı ürüne 10k para verip kullanmak zorundamıyım bozuk bozuk ? telefon ilk cıktığında 3750 tlden cıktı ben aldım 10k ? hakkımı helal etmiyorum.

Asgari ücret bu rakama çıkarsa tüm ürünlerin fiyatı ne olur?
Açık söleyim ekmek 10 tlden aşagı olmaz ankarada biz 6.5 basıyoruz otobüs tren vs o 15 tl olur sırf tek basış sonra nebiliyim kiralar 3 4 5 6 k en az onlar 10k yı görür beter olur herşey artsa bir dert artmasa bir dert.

Yeni konular

Geri
Yukarı