Oyun Tüm Assassin's Creed oyunları Steam'de 13 Ekim'e kadar indirimde

Son oyunlardan Syndicate, Origins ve Odyssey'i net öneriyorum. Assassin's Creed ile alakası yok diyen de net oyunları anlamamıştır. Özellikle Syndicate ve Odyssey muazzam oyunlar. Odyssey'i Gold almadan geçmeyin çünkü hikayeyi tamamlayan DLC'ler var.

Son oyunlardan Syndicate, Origins ve Odyssey'i net öneriyorum. Assassin's Creed ile alakası yok diyen de net oyunları anlamamıştır. Özellikle Syndicate ve Odyssey muazzam oyunlar. Odyssey'i Gold almadan geçmeyin çünkü hikayeyi tamamlayan DLC'ler var.

Hocam Syndicate övende var sövende oyun kanca mekaniği harici yenilik barındırıyor mu ve hikayesi iyi midir?

Amazon Prime ve Gamepass ile oynayın derim. Origins ve Oddysey bitirdim Ubisoft'tan indirimde alarak ama aldığıma pişmanım zaten geldi dediğim servislere. Şu an Valhalla oynuyorum 30 saat oldu ama sarmıyor bu. İnsanlar neyini beğendi tam anlayamadım.

Bütçem sınırlı. Odyssey mi Origins mi sizce?
Her anlamda Odyssey daha üstün. Origins teknoloji demosu, Odyssey tam oyun.

Amazon Prime ve Gamepass ile oynayın derim. Origins ve Oddysey bitirdim Ubisoft'tan indirimde alarak ama aldığıma pişmanım zaten geldi dediğim servislere. Şu an Valhalla oynuyorum 30 saat oldu ama sarmıyor bu. İnsanlar neyini beğendi tam anlayamadım.
Başlıkta özellikle Steam deme sebeplerimden biri Steam kütüphanesi takıntısı olan insanlar içindi. Amazon Prime direkt Ubisoft Connect'ten veriyor. Gamepass'i zaten herkes biliyor.

Hocam Syndicate övende var sövende oyun kanca mekaniği harici yenilik barındırıyor mu ve hikayesi iyi midir?

Hocam şöyle söyleyeyim koskoca seri içinde gerçekten suikastçı gibi hissettiğiniz tek oyun Syndicate'dir. Hikayesi Unity'den çok çok iyi ama genel olarak ortalama ve kanca mekaniği de muazzam güzel.

Origins ve Odyssey sırf etrafta gezinip o manzaralara bakmak için bile oynanır muazzam manzaralar var.
Odyssey'in sırf o 12 adaları bile yeter(Volkanikler hariç) fakat Origins için İskenderiye hariç çokta iyi değil. Zaten çölde geçtiği için normal ve oyunda zaten haritanın yarısına isteğin dışında göndermiyor çöl diye. Ben çölde halüsinasyon görme başarısı için gitmiştim o bölgelere.

Yeni konular

Geri
Yukarı