Tüm oyunları oynatacak ve 50 bin TL'yi geçmeyecek sistem önerisi

nexuss01

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi günler, 50 bin TL'ye uygun bir bilgisayar toplamak istiyorum ve hazır sistem olmasa çok iyi olur, muhtemelen Vatan veya İtopya'dan alacağım. 3-4 bin TL'lik oynamalar olabilir fark etmez, tüm oyunları rahat bir şekilde oynatsın yeter.

Hocam niye vatan ve İtopya?

Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi günler, 50 bin TL'ye uygun bir bilgisayar toplamak istiyorum ve hazır sistem olmasa çok iyi olur, muhtemelen Vatan veya İtopya'dan alacağım. 3-4 bin TL'lik oynamalar olabilir fark etmez, tüm oyunları rahat bir şekilde oynatsın yeter.
Farklı yerler olur ise daha ucuza alırsın.

Tüm oyunları oynatacak sistem aslında 10-15 bin TL’ye de toplanır. Vatan ve İtopya dan almayın tüm güvenilir sitelere bakıp en uygununu alın.

4070 ti ya da belki 4080 sistem toplayabilir @messinicocugu

Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi günler, 50 bin TL'ye uygun bir bilgisayar toplamak istiyorum ve hazır sistem olmasa çok iyi olur, muhtemelen vatan veya İtopya'dan alacağım. 3-4 bin TL'lik oynamalar olabilir fark etmez, tüm oyunları rahat bir şekilde oynatsın yeter.

Hocam. Arıtk şu vatandan bir şey almayın delirticekseniz beni. Dün de bir arkadaş diyordu vatandan mouse önerin diye. Ya vatandaki her şey dışarıda 2 kat ucuz. Şaka yapmıyorum. Aha örnek:
İtopya olablilir. Ama vatan asla.

Yeni konular

Geri
Yukarı