Tüm parçalar çalışıyor ama görüntü gelmiyor

Iceeix

Femtopat
Daha fazla  
Yeni parçalar aldım, montajlamayı yaptım.
Anakarta elektrik gidiyor ışıkları yanıyor ekran kartı çalışıyor ışığı yanıyor, fanları çalışıyor.
Ama kasa fanları çalışmıyor ve görüntü de gelmiyor.
Bilgisayarı açıyorum 3 5 saniye geçiyor dıt dıt dıt sesleri geliyor kasa fanı ışıkları yanıyor (fanlar çalışmıyor ama) klavyenin de ışıkları yanıyor ama görüntü gelmiyor sonra kasa fanının ışıkları da sönüyor. Sıvı soğutma da çalışıyor.
Dün geceden beri uğraşıyorum kafayı yemek üzereyim artık.

Bana kalırsa bütün sorun kablo da.
Umarım öyledir hocam akşam haber veririm deneyince.

Hocam, bu ekran kartı görüntü aktaramadığı zaman da, arıza veriyor, monitörde falan bir sorun olmasın. Mesela monitör kapalıyken sistem açınca hata veriyor.

Farklı bir kablo ile denemek lazım.

Evet dün internette bu sorunu yaşayan birkaç kişi DP değil de HDMI takarak sorunu çözmüşler.
Saçma bir şekilde bende de işe yaradı görüntü alıyorum artık. Ama yeni bir sorunum var. Eski PC de kullandığım içinde W11 kurulu olan SSD BIOS'ta görünüyor boot yapıyorum,
Reboot and select proper boot device or şnsert boot Media in selected boot device and press a key ekranı geliyor SSD içindeki Windows'a giremiyorum.

Son düzenleme:
Umarım öyledir hocam akşam haber veririm deneyince.

Evet dün internette bu sorunu yaşayan birkaç kişi DP değil de HDMI takarak sorunu çözmüşler.
Saçma bir şekilde bende de işe yaradı görüntü alıyorum artık. Ama yeni bir sorunum var. Eski PC de kullandığım içinde W11 kurulu olan SSD BIOS'ta görünüyor boot yapıyorum,
Reboot and select proper boot device or şnsert boot Media in selected boot device and press a key ekranı geliyor SSD içindeki Windows'a giremiyorum.

Sistemin açılmaması normal, çok önemli verileriniz yoksa yeniden temiz bir kurulum yapın, yine de denemek istiyorsanız boot sıralamasında, ilk sırada Boot Manager olacak.

Sistemin açılmaması normal, çok önemli verileriniz yoksa yeniden temiz bir kurulum yapın, yine de denemek istiyorsanız boot sıralamasında, ilk sırada boot Manager olacak.

Forumda gezdim hocam Windows 10'dan aşağısında böyle bir sorun oluyormuş Windows 10 ve üstünde açılır diyorlar. SSD görünüyor ama yükleme yapmıyor işte yeni konu açtım isterseniz bir bakın fotoğraf attım 5 tane.

Yeni konular

Geri
Yukarı