Tüm sınıf disipline verilebilir mi?

punishmentt

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba, bir sorum var. Sınıfta ders işlenirken sorunlu arkadaşın biri (kim olduğunu bilmiyorum) hoca arkasını döndüğünde ıslık çalıp duruyordu. En son hoca dayanamadı ve kim yapıyor şunu diye bağırdı. Tabii kimse ses çıkarmadı hoca da okulun sonuna kadar kimse gelip ben yaptım demezse tüm sınıfı disipline vereceğim dedi. Hiçbir suçum olmamasına rağmen nasıl disipline gidiyorum? Böyle bir şey gerçekten var mı arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz sınıfça (20 erkek) okul koridorlarında SüleymanPro'ya benzeyen ama ismi fatih olan bir çocuğa "SÜLO SÜLO SÜLO" diye haykırarak zıplıyorduk. Okulu inletmiştik falan. Tüm sınıftaki erkekleri sıraya dizdi Müdür Yrd. bir güzel azarladı tek ayak üzerinde falan bekledik tenefüste. Sonuç olarak disiplin falan yok.

Vermez. Verse de kimin yaptığını söylersin sana bir şey olmaz.

Kimin yaptığını bilmiyoruzki. Kimisi ben ses duymadım diyor, kimisi duydum arkadan geldi diyor kimisi inkar edip duruyor garip bir durum. İlk başta bende göz korkutma dedim ama 3 gündür bekliyorum kimse gelmedi dilekçe yazacağım artık diyor hoca. Ciddi gibi o yüzden sorma gereği duydum.

Vermez. Verse de olay kim vurduya gideceği için önemsiz kalır. Siz yine de kim olduğunu tespit edip gizlice hocaya söyleyin. Laftan anlayan bi arkadaş olsa suyunu çıkarmadan bitirirdi ıslık çalmayı.

Geri
Yukarı