Tüm soruları işaretledim ama gözükmüyor

Berkay Fırat

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
24 edebiyat yaptığıma eminim ama 12 soru yapmışım gözüküyor, 11 doğru 1 yanlış. Ben 21 doğru 3 yanlış bekliyordum. Ne yapmış olabilirim? Kaydırma mı? Ya da taşırmış olabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bize neden soruyorsun? Sınav anında yanında değildik.
Bu forumda herkes niye komik olmaya çalışıyor? Belki kaydırma yapınca yanlış olarak işliyordur sisteme. Yaptığım soru gözükmüyor işte bi fikriniz var mı diyorum.

Bu forumda herkes niye komik olmaya çalışıyor? Belki kaydırma yapınca yanlış olarak işliyordur sisteme. Yaptığım soru gözükmüyor işte bir fikriniz var mı diyorum.

Hayır kendin ne yaptığını bilmiyorsun ve bize soruyorsun. Sen bilmiyorsan biz nereden bilelim?
(Ha bu arada geçmiş olsun.)

24 edebiyat yaptığıma eminim ama 12 soru yapmışım gözüküyor, 11 doğru 1 yanlış. Ben 21 doğru 3 yanlış bekliyordum. Ne yapmış olabilirim? Kaydırma mı? Ya da taşırmış olabilir miyim?
Optiğini görüntülemeyi denedin mi AIS üzerinden?

Hayır kendin ne yaptığını bilmiyorsun ve bize soruyorsun. Sen bilmiyorsan biz nereden bilelim?
(Ha bu arada geçmiş olsun.)
Ne yaptığımı söylüyorum zaten ve sonuçlarını da söylüyorum. Eğer bilmiyorsan cevap vermezsin olur biter. Sen alay etmeye çalışıyorsun 2 3 beğeni alayım diye.
Optiğini görüntülemeyi denedin mi AIS üzerinden?
Sanırım açıklanmamış

Hocam deneme sınavlarını okudukları gibi mi okuyorlar bilmiyorum ama ben de bu sorunu deneme sınavında yaşamıştım, edebiyat'ı Full yapmıştım 20 soru vardı, bunun 10 tanesi doğru 4 tanesi yanlıştı. Geriye kalan 6 soru nerede bilmiyorum, deneme sınavı olduğu için de pek üzerine düşmemiştim. Açıkcası ama hocaya sorduğumda silik bir şekilde karaladıysan veya taşırdıysan makine okumamıştır dedi. Sizde de böyle olmuş olabilir.

Hocam deneme sınavlarını okudukları gibi mi okuyorlar bilmiyorum ama bende bu sorunu deneme sınavında yaşamıştım edebeyatı Full yapmıştım 20 soru vardı bunun 10 tanesi doğru 4 tanesi yanlıştı geriye kalan 6 soru nerede bilmiyorum deneme sınavı olduğu için de pek üzerine düşmemiştim açıkcası ama hocaya sorduğumda silik bir şekilde karaladıysan veya taşırdıysan makine okumamıştır dedi sizde de böyle olmuş olabilir.
Yazık oldu o kadar soruya.

Yeni konular

Geri
Yukarı