Türk askeri katili IŞİD kadısı Gaziantep’te çıktı! [İddia]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
IŞİD, 22 Aralık 2016 gecesi askerler Sefter Taş ve Fethi Şahin’in yakılarak infaz edildiğine dair 19 dakikalık bir videoyu sosyal medya üzerinden paylaşmıştı. İki Türk askerinin şehit edildiği olay ile ilgili şehit edilmeleri için fetva verdiği iddia edilen IŞİD kadısı “Ebu Abdullah el Şami” kod adlı Jamal Abdul Rahman Alwi’nin tutuksuz yargılandığı ortaya çıktı.
Alwi’nin Gaziantep’te kuş dükkanı işlettiği ortaya çıktı. Tepkilerin ardından Gaziantep emniyet müdürlüğü ekipleri Alwi’yi dün yakalayarak gözaltına aldı.
Kaynak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Asker katilleri bile serbest kalıyor demek Türkiye’de. Bu ülkede adaletin A’sı dahi kalmamış artık.

Son düzenleme:
Bu iddia tamamen saçmalık böyle her ortaya atılan saçmalıkları tiye alıp ülkemize sallamasyon yapmak isteyen nice vatansız var.
Bu ülke bi düşerse yemin olsun ne suriyeye benzeriz nede ırak'a nede başka sömürülen ülkelere ?
Bu kafada devam et sen. Bu haber ülkeye devlete değil hükümetin yanlışlarına karşı yapılmıştır. Bu ülke düşmez merak etme ne suriyeyiz ne afganistan ha oradaki ne olduğu belirsiz tipleri ülkeye sokup ortalığı karıştırmaya çalışanlara söyleyebilirsin bunu.

İsmail Saymaz'ı severim fakat yaptığı bu haber asılsız gibi duruyor. Değil Türk askerini yakmak kılına zarar geldiğinde taşı taş üstünde koymayan devlet askerini yakacak bir teröristi salmaz. Tamamen asılsız.
Evet Gara'da gördük taş taş üstüne koymadılar. Müzik notası falan verirler dikkat etmek lazım.

İsmail Saymaz'ı severim fakat yaptığı bu haber asılsız gibi duruyor. Değil Türk askerini yakmak kılına zarar geldiğinde taşı taş üstünde koymayan devlet askerini yakacak bir teröristi salmaz. Tamamen asılsız.

Bende aynısını söyledim ama yinede bizim millet bazı şeylere inanmak konusunda sorun yaşıyor.
Bu kafada devam et sen. Bu haber ülkeye devlete değil hükümetin yanlışlarına karşı yapılmıştır. Bu ülke düşmez merak etme ne suriyeyiz ne afganistan ha oradaki ne olduğu belirsiz tipleri ülkeye sokup ortalığı karıştırmaya çalışanlara söyleyebilirsin bunu.

Evet Gara'da gördük taş taş üstüne koymadılar. Müzik notası falan verirler dikkat etmek lazım.

Sen ne olsun istiyorsun ha amacın ne senin ben senin bu tavırlarını beğenmedim. Neyi savunursun sen anlamadım ki ?

Bende aynısını söyledim ama yine de bizim millet bazı şeylere inanmak konusunda sorun yaşıyor.

Sen ne olsun istiyorsun ha amacın ne senin ben senin bu tavırlarını beğenmedim. Neyi savunursun sen anlamadım ki?

Örneğin yukarıdaki profil fotoğrafıyla uyumlu şahıs gibi. Twitter'da iki asılsız habere göre yaşadığı ülkenin askeri gücünü hafife alıyor. Takmamak lazım.

Bende aynısını söyledim ama yinede bizim millet bazı şeylere inanmak konusunda sorun yaşıyor.

Sen ne olsun istiyorsun ha amacın ne senin ben senin bu tavırlarını beğenmedim. Neyi savunursun sen anlamadım ki ?

Işidli bir sürü terörist ülkede serbestçe dolaşıyor yargılanmıyor belki görürsünüz diye söylüyorum. Sadece ışid de değil el-nusra vb birsürü örgüt. Çok tehlikeli bu. Hükümet=devlet kafasınan çıkın.

İdlib’de gördük:) Ruslar 1 ayda 60 askerimizi şehit ettiler ne yaptık Ruslara karşı:) Hiç bir şey. Hatta 33 şehit olayında bombayı atanın Ruslar olduğunu bile söyleyemedik korkudan. Güldürme beni devlet taş üstüne taş koymuyormuş:D

Örneğin yukarıdaki profil fotoğrafıyla uyumlu şahıs gibi. Twitter'da iki asılsız habere göre yaşadığı ülkenin askeri gücünü hafife alıyor. Takmamak lazım.
Konu sahibinin tavırları hoşuma gitmiyor ve beni sinirlendiriyor.

Işidli bir sürü terörist ülkede serbestçe dolaşıyor yargılanmıyor belki görürsünüz diye söylüyorum. Sadece ışid de değil el-nusra vb birsürü örgüt. Çok tehlikeli bu. Hükümet=devlet kafasınan çıkın.
Sen burada bunları yazarken MİT gerekeni yapıyor zannetme ki devlet her şeyi arkasına atıyor bence sen çok fazla şey biliyor gibi görünüyorsun ama hiç bir şey bilmediğin apaçık ortada ve bu konun kilitlenmesini rica ediyorum.

@Recep Baltaş Lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı