Türk askeri üssüne roketli saldırı: 1 şehit

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Irak'ın Başika bölgesinde bulunan üsse gece saatlerinde roketli saldırı saldırı düzenlendi. Atılan 3 roketten birinin üs bölgesine, ikisinin köye düştüğü açıklandı. Saldırıda 1 Türk askeri şehit oldu, üs bölgesinin yakınlarındaki köyde yaşayan bir çocuk yaralandı. Saldırının ardından bölgeye bir SİHA'nın gönderildiği ve gerekli tedbirlerin alındığı bildirildi.

Şehidimizin aziz ruhu şad olsun, yaralı kardeşimize de acil şifalar diliyorum.

Türk Milleti'nin başı sağolsun. Ruhu şad olsun.

Allah rahmet eylesin. Umarım şehidimiz bize hakkını helal eder. Türkiye'nin bana göre Rusya gibi çoluk-çocuk dinlemeden tam güçle saldırması gerek yoksa askerlerimiz hala daha ölmeye devam edecek.

Allah rahmet eylesin. Umarım şehidimiz bize hakkını helal eder. Türkiye'nin bana göre Rusya gibi çoluk-çocuk dinlemeden tam güçle saldırması gerek yoksa askerlerimiz hala daha ölmeye devam edecek.
Sadece onursuz ülkeler dediğiniz şekilde savaşır. Biz böyle bir şey yaparsak atalarımız hiçbiri hakkını helal etmez.

Sadece onursuz ülkeler dediğiniz şekilde savaşır. Biz böyle bir şey yaparsak atalarımız hiçbiri hakkını helal etmez.

Ülkenin onursuzu veya onurlusu diye bir şey olamaz.
Ülkeler için önemli olan tek şey çıkardır.

Kalıplaşmış; din, onur, şeref, insanlık gibi saçma algilarimizdan vazgectigimiz gün her bir sehidimizin hesabını sorarız.

Başımız sağ olsun, dünyada bir birinden üstün olma duygusu bitene kadar şehitler dinmeyecek.

Onur değil kendi vatandaşını korumaktır. Atatürk'ün Menemen'de ki emrini duysanız hiç öyle demezdin reis.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı