Türk Bayrağı Dışında En Beğendiğiniz Bayrak

Bu bayrak beni hipnotize ediyor.............................................
Zaten küçücük ada devleti o kadar toprağı nasıl kazandı sanıyorsun? Kafalarına bant bağlayıp düşmana koşuyorlarmış ki düşman ne olduğunu şaşırsın ve düşmanı hipnoz eylesinler, sonra katanalarıyla "shinei" deyip düşmanı kesiyorlarmış. Yalan yok. Kaynak video.

Zaten küçücük ada devleti o kadar toprağı nasıl kazandı sanıyorsun? Kafalarına bant bağlayıp düşmana koşuyorlarmış ki düşman ne olduğunu şaşırsın ve düşmanı hipnoz eylesinler, sonra katanalarıyla "shinei" deyip düşmanı kesiyorlarmış. Yalan yok. Kaynak video.
Çinliler zaten her şeye şaşırıyordu. Buna da şaşırması normal. Adamlar uçak gördüğünde canavar zannetmişler.

Göze çok hoş geliyor be.

1620733468495.png

Çinliler zaten her şeye şaşırıyordu. Buna da şaşırması normal. Adamlar uçak gördüğünde canavar zannetmişler.
Biliyorum, işin şakası zaten. Asya o zamanlar 15. yüzyıldaki Memluk devleti gibiydi. Topu şeytan icadı sanıp pusatlarıyla harbe koşan cinsten. Ne demiş Barbaros Yamamoto Paşa: Çinliler, cenk sanatını bilmez bir kavimdirler. Pirinç tarlasında çiftçilik yapmakla ordu halinde cenk etmeyi aynı şey sanırlar.

Bu arada az önce söylediklerim anlaşılmamış sanırım. Bu söylediğim iki şey için de kocaman bir "(!)" bırakıyorum.

Geri
Yukarı