Türk Hava Kuvvetlerinden İhraç Edildiler

InJustice

Kilopat
Yer
Troposfer
Yayınlanan 701 nolu KHK ile Türk Hava Kuvvetlerinden içinde 62 generalin de bulunduğu 1949 subay ve astsubay ihraç edildi. Ve yapılan soruşturmalar neticesinde daha önce ihraç edilen isimler arasında yer alan Hava Kuvvetleri Komutanlığından 26 kişinin de görevlerine dönmelerinin önü açıldı.

alayanasayfa2.jpg

Kaynak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ne kadar korkunç bir sey. Bu kisilerin arasinda eminim masum olanlar da vardir. Keske su feto ye hasret duyoruz don ulkene diyenler, feto olmasaydi kurtulus savasini kazanamayiz diyenler, fetoye tapanlar da meclisten ihrac edilseler! Bu feto adamlarini oraya yerlesmesine yardimci olanlar da ayni sekil de. Daha cok sey anlatirdim ama sigarasiz duruorum 8 saattir. Birakicam insallah.

Peki bunların ihraç edilme sebebi nedir?
Terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca devletin mili güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatıları olduğu düşünüldüğü için ihraç edildiler.

Ohal kapsamında KHK ile ihraç edildikleri için kanıtı var mıdır yok mudur bilemiyorum. Aralarında masumlar da olabilir; inşallah yoktur tabi, ama yine de üzülmedim demek yanlış. Nice Türk evladının hakkı yenmiştir ihraç edilen suçlular tarafından.

Son düzenleme:
Kurunun yanında yaşta yandı. Suçludan çok suçsuzlar ihraç edilmiştir.

Burada bence sorulması gereken en önemli konulardan birisi; Kurunun yanında yaş da yandı mı? Belki sadece adı geçiyor diye atılanlar oldu. Gerçekten terör örgütü üyesi ve bu vatana ihanet ediyorsa kimse kusura bakmasın. Böyle durumlarda maalesef bilgi kirliliği çok fazla oluyor. Umarım birileri bu bilgi kirliliğine kurban gitmemiştir.
Gerçekten terör örgütü ile iş birliği yaparak bu rütbelere yükselmeleri zaten feci bir durum. Adamcılık dediğimiz durum şu an her yerde var fakat ordu, yargı, emniyet ve eğitime sıçramışsa bu durum önü alınamayacak tehlikeler doğurabilir.

Geri
Yukarı