Türk Helikopteri Vuruldu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rias Gremory

Hectopat
Arkadaşlar dün sabah saatlerinde PKK tarafından vurulan helikopterimiz hakkında bir video yayınlandı. TSK bu olaya başta "teknik arıza" demişti. Ülkemizde bu tür olayların yaşanması çok acı. 2 askerimiz şehit düştü.

Videoyu koyamıyorum eğer bakmak isterseniz Google'dan aratabilirsiniz.

Not: Bu tür konuların açılması yasak ise kaldırabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bende izledim videoyu sinirden kafayı yememek elde değil... Zor bir dönemden geçiyoruz ancak daha zorlarınında üstesinden geldik, sabırlı olmak lazım.

LionStone19 Lütfen nankörlük etmeyelim. Papaz eriğini imam eriğine çeviren alet yaptılar ya. Sonra salavat butonu yapıldı. Bunlar mükemmel şeyler bizi 12 milyon yıl ileri götürdü. (n)
Haklısınız. Ayet okunmuş fasulye sayesinde uzaya çıkmaya daha da yaklaştık. Kısmetse 2023'te, Ay'da 100. yıl kutlamalarını yapıcaz.

Videoyu izledim bir de üstte Gerilla TV yazıyor kahramanlık yapmışlar gibi video çekmişler moralim bozuldu gece gece. O füzeyi onlara ulaştırana, arkadaki Kürtçe konuşana, bir de o füzeyi ateşleyen şerefsize selam söylüyorum güneş görmeyen bir taraflarına girer umarım o Stringerler .

Bu ülke ne zaman bilime yönelecek olsa hep gündem değiştirici olaylar yaşanaır. Öyle bir konumdayız ki bir elimiz doğuda bir elimiz batıda bu ülke bilime ve teknolojiye yönelince biliyorlarki dünyaya tekrar hükmedeceğiz onun için senelerdir bizi terör vs. ile oyalıyorlar ama bir gün birlik olmayı öğrenebilirsek inşallah her şey düzelecek.

En çok içimi acıtan bu durumda birilerinin düğün yapması. Söylenecek çok söz var ama burası yeri değil hepsinin Allah belalarını versin soysuzlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı