'Türk' Kelimesini Duyunca Aklınıza Ne Geliyor ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çevrimiçi olan S.Moderatörümüz @SypeR'i konuya davet ediyorum. Kitlemezseniz çoğu kullanıcı siyasetten ban yiyecek :).

@son_goku Sizce yapılan caps'ler mizahi amaç taşısa bile ne kadar doğrudur ? Ben oldukça yanlış buluyorum. Böylesine büyük bir tarihi olan bu millet, mizahi amaç adı altına eziliyor, cahilmişcesine aşağılanıyor.
Tamamı doğrudur. O büyük tarih eskide kaldı bu ülkeyi satarken düşünecektiniz onları. "Cahilmişçesine" si fazla Türkiye'nin kaçı aydın insandan oluşuyor sorarım sana? 29 Ekimde Atatürk fotoğrafı paylaşımının altına Hz.Muhammed yazılıp gönderiden çok beğeni alması demek neyi açıklar söyle bana kendi kendinizi cahil yapanda yobaz yapanda sizsiniz. Ayrıca sen bir tane Kurban Bayramında yada Hz. Muhammed'le ilgili birşey paylaşıldığında Atatürk kelimesinin geçtiğini gördünmü? Ben görmedim ama Atatürk ile ilgili bir şey paylaşıldığında Atatürk hariç her şey geçiyor. Bu sadece bir örnek.

Bence konu kapatılmalı. Çok uçtu ve benim yüzümden oldu, kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
@THE_MILLER lütfen konuyu kilitler misin? Konu siyaset ile alakalı bir konu. Değilse bile o tarafa gidiyor. Lütfen konuyu kilitle.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Ne Mutlu Türküm Diyene" sözü fazlaca ırkçı bir sözdür ve ayrıca Kemal'in sözü değildir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne mutlu Türküm diyene başka bir şey, Ne mutlu Türk olana başka bir şey. ABD'de her ırktan insan yaşamaktadır. Çoğu da ben ABD vatandaşıyım der. ABD'liyim der. Dedemgiller zamanında şuradan göçmüş gibi ayrım yapmaz. ABD bayraklı kıyafet, cüzdan, çanta imal edip tüm Dünya'ya satar. Türkiye'de ise "Türküm" demek, "Bayrak" demek ırkçılık oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı