Türk kızları ile diğer kızlar arasındaki fark nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
800 tane kız öğrencisi bulunan bir okulda okudum. :D Bir sorunuz varsa bana sorabilirsiniz. :D

Not: Kız meslek lisesinde mi okudun diye sormayın. Anadolu meslek lisesindeydim ben. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
800 tane kız öğrencisi bulunan bir okulda okudum. :D Bir sorunuz varsa bana sorabilirsiniz. :D

Not: Kız meslek lisesinde mi okudun diye sormayın. Anadolu meslek lisesindeydim ben. :D

Bende Anadolu Meslek Lisesinde okudum birinci sınıftayken bir kız vardı sonra kaçtı. :p Sizin orası neresi ya ne güzel meslek lisesi. :D

Türk kızları ve diğer kızlar arasındaki en büyük fark boy farkı başka bir şey değil. ;)

Yabancı bir kızla konuşmadım hiç dil olmadığı için. Bir okulda denedim ve dershanede birde internette.
Dershanede soru sordum bana taaaaa yukarıdan baktı cevabı mıy mıy kısık bir sesle verdi sanki İngiltere kraliçesi.
Okulda ilk gün aram çok iyiydi bilgisayar muhabbeti falan sevinmiştim sonrası yok.
İnterneti sayma sanki Bill Gate abimizin tek kızı ve Microsoft'un yasal varisi.

Bende Anadolu Meslek Lisesinde okudum birinci sınıftayken bir kız vardı sonra kaçtı. :p Sizin orası neresi ya ne güzel meslek lisesi. :D

Yanlış tercih yapmışım tercihlerde Anadolu meslek bilgisayar bölümü yazıyordu. Bende endüstri meslek lisesi zannettim. Okulun ilk günü okulun bahçesine girdim her taraf kız kaynıyor. Bende ilk bir titreme oluştu. :D Nede olsa o kadar kızı ilk defa bir arada görüyorsun. :D :D İlk önce yanlış geldim filan zannettim. Okulun ismine bakıyorum Anadolu meslek yazıyor. Jeton sonradan düştü. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :D Allah'tan başka erkekler geldi de tek başıma kalmaktan kurtuldum. :D Bana en çok koyan şey okulun ismini 10.sınıftayken Kız meslek olarak değiştirdiler. :D :D Düşünsenize bir akrabalarınız soruyor hangi liseyi kazandın diye ben Anadolu meslek diyorum orası nerde diye soruyorlar anlatmaya başlayınca kız meslek olduğu ortaya çıkıyor. Sonra bir kahkaha bir patırtı utancımdan yerin dibine giriyorum. :D Ama lise yıllarım zevkliydi yani :D

Türk kızı :D:D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben uzağım beni karşılayacak ve benimde karşılayaçağım bir kız vardır elbette. Uyum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizim okulda 2000 tane öğrenci var. Zaten çoğu kız. Ama içlerinde en fazla 5 tane düzgün vardır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı