Türk oyuncu kitlesi

Türk oyuncu kitlesi bence Rus'lardan farkı yok örneğin Türk profilleri genellikle söyle.

Örnek: Steam Community :: Tosun Paşa 👑 (önceki isimlere bakın)

Benim kendi profilim: Steam Community :: AeternaVictrix

Bir de şu yabancılara Türkçe cevap vermeleri acayip komik geliyor size bir tane anımı anlatacağım.

CS:GO'da yoldaş girmiştim karşıdakiler Türk.

Maç 5-3 gidiyor biz teröristiz onlar anti-terörist

Ben yazdım: Good good asıl konu burada başlıyor (bu arada Türkçe konuşmuyorum Türk olduğumu anlattığımda şu tepkiyi alıyorum "you troll?"

Onlar yazdı türkün gücü iman gücü falan (aşırı komiğime gitti)

Şimdi arkadaşlar oyunda sizin Türk olmanız veya olmamanız bir şey ifade etmez gerçekte de böyledir sadece Türkler aşırı Vatan severdir bu sadece Türk olup ayrı tutar bir savaş durumunda tek yumruk oluyoruz en azından.

Bu durum sizin de canınızı sıkıyor mu?

Olgunlaşma açısından çoğu geri kaldığı için sıkıntılar çıkıyor. Yaş ile ilgili sorunlar da mevcut. O yüzden online oyunları fazla tercih etmiyorum artık.

Dün derecesiz CS GO oynuyorum. Rakip takım güçlü çıktı adamlar bizi takır takır indiriyor. Yav arkadaş karşıda bir Türk var her eli aldıklarında küfür ediyor şöyle yaparlar böyle yaparlar diye. Yani buna ne gerek var anlamıyorum. Girmişiz şurda oyun oynayacağız onunda içine ediyorlar.

CS:GO en az 2 kişiyle oynanmalı. Belli rütbeye kadar kanser oluyorsunuz. FACEIT girmek daha mantıklı tek girecekseniz. Her hareket değerlendirmeye alınıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı