Türk oyuncu topluluğu neden bu kadar berbat?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Az önce bir Half-Life serverına girdim, 2 ergen oyun içinde sesli bir şekilde birbirlerinin ailevi değerlerine sövüp birbirlerine hile diyordu, ben de sakin olun dedim bu sefer bana sardı ergenler, bu Türk oyuncu topluluğu neden bu kadar berbat merak ettim.
Babaları canlı derse girmeleri için bilgisayar almamış mıydı?

Bana bilgisayar alırsan derslerime çok daha fazla çalışırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
EA Play çıktığından beri Türk Battlefield 1 oyuncusu çoğaldı ve çoğu da küfürbaz. Rakip takımda "J" tuşu ile genel sohbeti kullanarak yazışıyorlar, taktiklerini bizim takımdakiler görüyor. Ben de insanlık yapıp "yazdıklarınızı biz de görüyoruz 'K' tuşu ile sohbet ederseniz sadece kendi takımınız görür" diyorum. Küfürle karşılık veriyorlar. Sonra da hırslanıp öldükçe sövmeye devam ediyorlar.

EA Play çıktığından beri Türk Battlefield 1 oyuncusu çoğaldı ve çoğu da küfürbaz. Rakip takımda "J" tuşu ile genel sohbeti kullanarak yazışıyorlar, taktiklerini bizim takımdakiler görüyor. Ben de insanlık yapıp "yazdıklarınızı biz de görüyoruz 'K' tuşu ile sohbet ederseniz sadece kendi takımınız görür" diyorum. Küfürle karşılık veriyorlar.

Aslında karışmamak lazım, kendi hallerinde halt yiyorlarsa yesinler.

Bir kere bana küfür eden velet chat kısmından 25 yaşındayım vs yazıyordu. Darkcomet RAT ile hem veledin seslerini vs duyuyordum. Numaradan bir kaç Windows uyarısı gönderdim, işte bana küfür ettiğin için PC elimde vs yazdım. Küfür eden çocuk bir anda abi ben 13 yaşındayım, sana abim yazmış ben abim adına özür diliyorum yazmıştı. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı