Türk oyuncu topluluğu neden bu kadar berbat?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında karışmamak lazım, kendi hallerinde halt yiyorlarsa yesinler.
Karışmasan da bu sefer bunları öldürünce küfür ediyorlar. Sonuç olarak her türlü küfür ediyorlar.

Ekran Görüntüsü (1344).png

Birçoğu çoluk çocuk olduğu için.

Eskiden böyle değildi çünkü her çocuğun elinde tablet, akıllı telefon, bilgisayar vs yoktu.
Aynı zamanda salak oyun videoları çeken kanallar da yoktu.

Bundan dolayı oyuncu kitle daha olgundu. Şimdi 5 10 yaşındaki çocukların oynamadığı, bilmediği bir şey yok.

Tamamen eğitimden kaynaklı olduğunu düşünüyorum, aileleri eğitimli düzgün insanlar olsalar zaten eğitirler çocuklarını. Oyunda iletişim kurduğunuz insanların nasıl bir aile yapısı olduğunu, eğitimlerini az çok anlayabiliyorsunuz. O küfür eden çocuk eğitilmemiş olarak yetişiyor, büyüyor kendisi de çocuk sahibi oluyor ve sonuç aynı kendisi gibi oluyor. Eğitim şart.

2 kişi? Senin çevrimiçi oyun oynamadan bu yorumu yapman trajikomik olmuş.
2018'den beri CS:GO, 1 aydır da LOL oynadım.

CS:GO'da belki 500 maç yaptım. LOL'de 20 maç attım.

Bir kişi küfür ettiğinde buraya gelip konu açacak ise ohooo. Technopat kaldırmaz.

Bu küfür meselesi, eğitimsizlik. Aile içinde verilmeyen terbiye. Anne ve baba, çocuğuna terbiye veremedi diye Türk Oyuncu Topluluğuna bunun faturasını nasıl kesersin?

Bu küfür meselesi, eğitimsizlik. Aile içinde verilmeyen terbiye. Anne ve baba, çocuğuna terbiye veremedi diye Türk Oyuncu Topluluğuna bunun faturasını nasıl kesersin?
Sana fatura kes diyen oldu mu? Genel olarak Türk oyuncuları diğer oyunculara göre daha küfürbaz ve oyunbozan bu bir gerçek. Sen niye üzerine vazifeymiş gibi aksini iddia ediyorsun?

Foruma giriş yapıyorsunuz her mesajınızda aklınızca bir yargı dağıtma ve herkesin söylediğinin aksini söyleme gayreti içerisine giriyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı