Türk oyuncuları neden toksiklik yapıyor?

Popülizm olabilir, gerçek hayatında atamadığı enerjisini sanal ortamda atıyor olabilir, ailevi veya ruhsal sıkıntıları olabilir, mutsuz olduğu için diğer insanları da üzmeye çalışıyor olabilir, komik olduğunu sandığı için olabilir, youtuber arkadaşlardan saçma bir video görüp taklit etmeye çalışıyor olabilir. Kısacası bir çok sebep var. Bu kitleler asla yok olmadan bu şekilde üremeye devam edecekler. Bu tür kitlelerin yaygınlaşmasının en büyük sebebi aile büyüklerinin internet kullanımını yanlış bir şekilde çocuklara vermesi olabilir. İlk doğduğundan beri aynı şeyi gören çocuklar bu şekilde büyüdükleri için bu şekilde yaşıyorlar. Yazık.

Bugün Reyna aldım. İlk roundda öldüm aime bak utanmadan reyna almış kolsuz vs. kışkırttı. Her iddiasına girerim dedi oyun sonu altımda kalacaksın diye diye kışkırttı. Ben de 34 kil aldım, oyun bitince de küfürden 3 gün ban yedim.

Çocuğa item satacaktım ve ticaret isteği gönderdiğimde isteği reddetti ve bana bir kaç bin coininin eksik olduğunu söyleyerek, sorun olmadığını söylememe rağmen bekletmişti. Yabancı bir oyuncu ile aramda yaşandı bu olay.

Geçen akşam ise oyun sırasında Türk oyuncunun levelını çok yüksek görüp "Ne kadardır oynuyorsun?" dediğimde bana şu cevabı verdi:
"seni ilgilendirmez"
"iğrençsin"

Bana genelleme yapamazsın diyebilirsiniz fakat genel durum bu arkadaşlar 🙂 Ne yaşıyoruz bilmiyorum. O kadar sinirlendiriyorlar ki ırkçılık yapıp ceza alacağım en sonunda.

Mutsuz bir halkız (ekonomik sıkıntılar vb.). Bu bir etmen. Sinirini oyunlardan atıyorlar.
Sözde yabancı ülkeler daha toksik. Kendimize baksak anlayacağız kim toksik.
Ayrıca küçük yaşta çocuklara bilgisayar verince de oluyor bunlar. Toksik kesimde bunlar da var. En toksiği de bunlar. Ailelerin de suçu var.
Neyse, hiç bitmez bu tarz oyuncular. Sürekli yeniden doğarlar.

Mutsuz bir halkız (ekonomik sıkıntılar vb.). Bu bir etmen. Sinirini oyunlardan atıyorlar.
Sözde yabancı ülkeler daha toksik. Kendimize baksak anlayacağız kim toksik.
Ayrıca küçük yaşta çocuklara bilgisayar verince de oluyor bunlar. Toksik kesimde bunlar da var. En toksiği de bunlar. Ailelerin de suçu var.
Neyse, hiç bitmez bu tarz oyuncular. Sürekli yeniden doğarlar.
Maalesef biz her anlamda daha çirkiniz. Avrupa'nın, İngiltere'nin ve Amerika'nın büyük olmalarının sebebini sürekli "sömürge" diye açıklamaya çalışıyorlar. İnkar etmiyorum, yaptıklarını herkes biliyor ama biz daha geçen gün "Darbe finansörü, pkk-bae çocuk ticareti, gezi eylemleri destekçisi" diyerek haber yaptıkları ülkeyle ve prensiyle aynı masaya oturup imza attık. Kimse kusura bakmasın, masum insanın kanı ellerinde olmayan nadir ülkelerden biri olarak buna da son zamanlarda imza attık. Türk'üz ve gerçek anlamda toxiğiz..

Yeni konular

Geri
Yukarı