Türk polislerinde bodycam neden yok?

@Roux ondan dedim zaten iki polise de helal olsun diye. Ben o kadar sabredemez, çeker vururdum. İçip içip dangalak olmuş birisiyle mi uğraşacağım?

@Ülküsüz, ben sizinle tartışmaya bile girmiyorum. Kendi anlamak istediğiniz gibi anlıyorsunuz çünkü. Hiç değilse iki sokak köpeğine dünyayı çok görmüyorum, senin yaptığın gibi.

Son düzenleme:
@Semihfuat32, @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE, @359149 gibi kadın sevici erkekler olduğu sürece kamera olsa dahi kadın haklı tutulur. "Ya kardeşim, kadına tecavüz ediyorlar neden bahsediyorsun sen?" demeleri muhtemeldir.

Soruya gelirsek Türkiye'de ne düzgün ki? Feministler kadının mağduriyetine engel olacağını bildiği için buna izin vermiyor.
Çok saçma mantıklar yürütmüşsünüz.

@Semihfuat32, @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE, @359149 gibi kadın sevici erkekler olduğu sürece kamera olsa dahi kadın haklı tutulur. "Ya kardeşim, kadına tecavüz ediyorlar neden bahsediyorsun sen?" demeleri muhtemeldir.

Soruya gelirsek Türkiye'de ne düzgün ki? Feministler kadının mağduriyetine engel olacağını bildiği için buna izin vermiyor.
Nasıl ağlanır adlı mesaja hoş geldiniz. Kendi çıkarlarıma uymayınca istediğini diyen bir insanlar boşuna tartışmayın, engelleyin.

Oturduğum yerden sinirlendim ağzına iki tane vurasım geldi polisi hayal edemiyorum. Polisin bir ağırlığı yok bu ülkede. Adamın biri olay çıkarır, polis gelir ve olay çıkaran vatandaş polise tekme atar. Başka bir vatandaş da hangi akla hizmetse polisi tutar. Polisi tutmak nedir ya? :D

Geri
Yukarı