Türk savaşır, İngiliz kahraman olur

arr05

Centipat
Katılım
3 Nisan 2020
Mesajlar
207
Çözümler
1
Yer
Tanrı Dağı
Evet, taraflı olması, doğru düzgün objektif bir şekilde anlatmaması. Tarihimiz Youtube kanallarından değil de doğru kaynak kitaplarından öğrenmenizi tavsiye ederim. İlber Ortaylı gibi, Hüseyin Nihal Atsız gibi, Ziya Gökalp gibi, Halil İnalcık gibi insanların kitaplarından öğrenmenizi tavsiye ederim; bu sayede objektifliği korumuş olursunuz.
 

Emre Rekt

Centipat
Katılım
30 Ekim 2020
Mesajlar
2.378
Çözümler
7
Tarihin genelinde zaten Türk savaşır, İngiliz kahraman olur. Eee, tarihi kazananlar yazar.
 
KS
Bir Alman Askeri
Katılım
1 Haziran 2020
Mesajlar
560
Çözümler
1
Evet taraflı olması doğru düzgün objektif bir şekilde anlatmaması. Tarihimiz Youtube kanallarından değil de doğru kaynak kitaplarından öğrenmenizi tavsiye ederim. İlber Ortaylı gibi Hüseyin Nihal Atsız gibi Ziya Gökalp gibi Halil İnalcık gibi insanların kitaplarından öğrenmenizi tavsiye ederim bu sayede objektifliği korumuş olursunuz.
Hocam doğru ama bence youtube kanalı olarak en iyi kanallardan biri.
Taraflı anlattığı biraz doğru.
 

AliÖzkan 7734

Centipat
Katılım
13 Eylül 2020
Mesajlar
1.722
Makaleler
1
Çözümler
10
Evet, taraflı olması, doğru düzgün objektif bir şekilde anlatmaması. Tarihimiz YouTube kanallarından değil de doğru kaynak kitaplarından öğrenmenizi tavsiye ederim. İlber Ortaylı gibi, Hüseyin nihal atsız gibi, ziya gökalp gibi, Halil inalcık gibi insanların kitaplarından öğrenmenizi tavsiye ederim; bu sayede objektifliği korumuş olursunuz.

Katılıyorum.
 

Yeni konular

Yukarı