Türk Supra'sı: TOFAŞ

Vectra B halen daha çok sağlam bir araba bence. Duruşundan bile asalet akıyor.
Serhat İnci:
1654513966726.png

En baz modeli:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunların arasında en fazla donanıma sahip olan Doğan. 131 olanları bile 5 vites. Kartal ise SW bir kuş serisi. 4 ileri olanları da var. L olanlar ile otomatik cam geldi. Hatta çoğu L serisinde orijinal renkli cam bile var. Bunların klima olanları bile var.

Tofaş arabasını yerli sanan birisi net 60IQ civarıdır. Ona bakılırsa Ford F-Max'de türklerin?

Zamanın da şimdinin de en iğrenç arabalarıdır kendisi. Kullananı da kendisini de sevmem. 90-2000 yıllarında Opel vectra a-b kasalar 2.0 motorlarıyla neredeyse geçmediği araba yoktu. O zamanlar LPG'de yoktu ki 2.0l araçlar canavar gibiydi. Emek vermişsiniz fakat şu konunun sunucuda kapladığı alana yazık. O derece alınmaması gereken arabalardır kendileri.

Düşük bütçede vectra a 1994 doch motorlu alırdım şahsen. Toyoto corolla 1.6, Honda Civic 1.6ies tarzı arabalar da alınabilir.

Bu arada + olarak o parayı Tofaş'a verenler de 40IQ civarıdır.

Fiat'ın katledilen efsane modelleri sen beğenme zaten.

Bunların arasında en fazla donanıma sahip olan Doğan. 131 olanları bile 5 vites. Kartal ise SW bir kuş serisi. 4 ileri olanları da var. L olanlar ile otomatik cam geldi. Hatta çoğu L serisinde orijinal renkli cam bile var. Bunların klima olanları bile var.
Klimalı olanı ilk defa duydum, böyle bir araba için muhteşem bir özellik olmalı.

Paranızla rezil mi olmak istiyorsunuz? Alabilirsiniz. Beni bir yerden bir yere götürsün mü diyeceksiniz? Bir yerden bir yere götürürse dua edin. Soğuk havada 60kmh'yi aştığınız an arabanın içinin motorsikletten farkı kalmıyor. Bu araca para verip, araba diye binenin zekasından şüphe ederim.

@Webcam kullanan insan aslında bunların atası 131 Super Mirafiori olanlarda bile klima vardı. Maalesef ülkemizde klimalı bulmak zor.

Trafikten kalkmasını dört gözle beklediğim gereksiz arabalar.

Bknz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ya ne alaka Allah'a aşkına! Milyonluk Lamborghini de alev alev yanıyordu geçen gördüğümde. Tam bir saçmalık. Babam 1996'dan beri kullanıyor inanılmaz aktif şekilde. Senin yaşından fazla belki de. Yani durduk yere sacmalayip kötülemeye gerek yok, bu araçlar nice insanların ayağıni uzun süre yerden kesti, ve kimse memnun olmasa halen devam edilmezdi kullanilmaya, şu an krizdeyiz orası ayrı ama değişmek isteyen beş yıl önce çok rahat değişirdi babamdan biliyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı