Türk Supra'sı: TOFAŞ

Bunların tutkunları ayrı.
Pekmez olmaz tahinsiz, delikanlı olmaz Şahinsiz

@18401 Aramızdaki paslı çürük Tofaş modelleri beğenen birisi çıktı. Daha doğrusu başka araba alacak anternatifi varken hurdaya para veren arkadaş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya ne alaka Allah'a aşkına! Milyonluk Lamborghini de alev alev yanıyordu geçen gördüğümde. Tam bir saçmalık. Babam 1996'dan beri kullanıyor inanılmaz aktif şekilde. Senin yaşından fazla belki de. Yani durduk yere sacmalayip kötülemeye gerek yok, bu araçlar nice insanların ayağıni uzun süre yerden kesti, ve kimse memnun olmasa halen devam edilmezdi kullanilmaya, şu an krizdeyiz orası ayrı ama değişmek isteyen beş yıl önce çok rahat değişirdi babamdan biliyorum. :)
Güzel kardeşim ayağını yerden kesebilecek bu fiyatta çoğu araba böyle değil ki. Mesela bir toros aldığında triger kayışı, su kaynatması, aks yemesi gibi şeyleri çok nadir görürsün. O zamanların lüksüne anlayış göstererek, o yıllarda kullanan insanlara saygı gösteriyorum fakat günümüzde hala bu araçlara para veren, para harcayan insanlar var. İçinde gram mühendislik yok. Allah'tan frenleri de sıkıntılı olarak üretilmemiş. Mesela en basitinden direksiyonu düz duran doğan, şahin bulmak zor. Hepsi de kronik hatadan dolayı balans yamultuyor. Tamam, insanların ayağını yerden kesiyor da, kaç insanın da maaşını yiyor bu araba. En ufak sorunda hemen dağılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Allah'tan korkusu olsaydı bu iş adamlarının bu arabayı piyasaya sürmezlerdi.

Başlığı görünce aklıma sadece tek şey geldi.

62058ae85be42946e4bf3170962de2bd.jpg

Serhat İnci:
Eki Görüntüle 1593003

En baz modeli:
Özellikle Serhat İnci'nin arabası inanılmaz temizdi araba hala canlı duruyordu ama sarı sitedeki Vectra ilanlarına bakıyorum da hepsi bakımsız, kirli gerçekten üzülüyorum.

Heves ile alınsa bile canınızdan olmaya değmeyecek arabadır. Biraz daha sabir ile daha iyi arabalar alınabilir.

Özellikle Serhat İnci'nin arabası inanılmaz temizdi araba hala canlı duruyordu ama sarı sitedeki Vectra ilanlarına bakıyorum da hepsi bakımsız, kirli gerçekten üzülüyorum.
Temizleri de var da sabır ile beklemek gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı