Türk Telekom 1 Haftadır Çözülemeyen İnternet Arızası

Boromir

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, tam 1 haftadır internet bağlantım yok. Bağlantının kesildiği gün sokaktaki telefon hattını çalışanlar kurcalıyordu. Onların telefon hattıyla oynamasıyla internetim bağlantım kesildi ve 1 haftadır da internete bağlanamıyorum. Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah ediyorum, arıza kaydı oluşturup 2 gün sonra arıza modeminizde, splitterınızda veya iç hattınızda diyorlar ve ben çıldırıyorum. Defalarca arayıp arızanın sokaktaki telefon hattında olduğunu söylememe rağmen ne kontrol eden var ne gelen. Ne yapabilirim arkadaşlar, yardımlarınızı bekliyorum. Telefon hattını kontrol etseler sorun çözülecek ama ne gelen var ne giden.

Dostum bende haziran ayından itibaren bugüne kadar sorun yaşamıştım elit ekibe kadar çağırdım adamlar modem alt yapı vs vs sorunlar dediler geçen hafta merkezdeki çözüm masasına gittim durumu anlattım direk merkeze bildirdi ve sorunum bugün çözüldü bence çözüm masasına bir uğra derim

Çok basit, hemen bağlı olduğun santrale gidip orada derdini anlatıyorsun abone bilgilerini de unutma oradan saha dolabına kadar kontrol ederler. modemden sonrası seni ilgilendirir. Bide bğlantılarını tekrar kontrol edermisin bazen takılı olmayan kabloda bunu yapabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı