Türk Telekom 100 Mbps paket 74 Mbps alıyorum

Snr değerimin düşük olmasının nedeni modemden veye iç tesisatı yenilediğim cat6 kablodan kaynaklanmıyordur değil mi?

Müşteri hizmetlerini arayın. Birazcık sert bir dille ifade edin. Sonuca ulaşamazsanız BTK'ya ve ŞikayetVar'a yazın.
Bir kere bile başvuruda bulunmamış. Karşıdaki adam ekmeğinin peşinde gariban bir görevli. Niye kötü davranmasını istiyorsun? Ben olsam mesela görevli efendi gibi rica eden birisinin işlemini ciddiye alırdım. Senin gibi sebep yokken insanlara kötü davrananları görmezden gelirdim. Hiçte bir yaptırım uygulayamazsın müşteri temsilcisine.

Hiç belli olmaz değişilik olur.
Mucizelere inanıyorsunuz sanırım😀 @kivircix1 VDSL altyapı da iseniz santrale olan uzaklığınız biraz fazla olabilir. Aslında burada Türknet 75 Mbps diyerek doğru bir ölçüm yapmış alıyor. İkisi de aynı altyapıyı kullanacak olduğu için farklı hızlar vermeleri saçma olurdu zaten.

Bir kere bile başvuruda bulunmamış. Karşıdaki adam ekmeğinin peşinde gariban bir görevli. Niye kötü davranmasını istiyorsun? Ben olsam mesela görevli efendi gibi rica eden birisinin işlemini ciddiye alırdım. Senin gibi sebep yokken insanlara kötü davrananları görmezden gelirdim. Hiçte bir yaptırım uygulayamazsın müşteri temsilcisine.
Birazcık sert bir dille ifade etmesinden kasıtım;
- "Bana söylediğiniz hızı veremiyorsunuz ve veremediğiniz hızın parasını ödüyorum."
-"Kaç kere sorunum hakkında tarafınızı aramama rağmen açık bir cevap alamadım, sorunum çözüme kavuşturulmadı."
gibi cümlelerdi. Farklı yerlere çekmeye çalışmanız aşırı saçma.

Mucizelere inanıyorsunuz sanırım😀 @kivircix1 VDSL altyapı da iseniz santrale olan uzaklığınız biraz fazla olabilir. Aslında burada Türknet 75 Mbps diyerek doğru bir ölçüm yapmış alıyor. İkisi de aynı altyapıyı kullanacak olduğu için farklı hızlar vermeleri saçma olurdu zaten.
Tip-7 kutusuna olan uzaklığım apartman kapısından çıktıktan sonra 5 adım

Yeni konular

Geri
Yukarı