Türk Telekom 100 Mbps paket 82 Mbps veriyor

Altyapım fiber olsa alınabilir tabii 5G destekli modem fakat şu an 3-5 Mbps daha fazla almak için 1000'lik olmayayım :D

Benim de altyapım VDSL hocam ama aldığım modem ayrıca fiber/gigafiber içinde uyumlu Keenetic Hero DSL. Elbette haklısın çok fark eden durum olmayacaksa gerek yok masrafa :) ben 1 sene önce aldım zaten değiştirecektim modemi ileriye dönük bir modem almak istedim 1190 TL'ye almıştım ocak ayında :)

Bu durum DSLAM kiliidi, Türk Telekom destek hesaplarına Twitter üzerinden ulaşırsanız bilgili bir müşteri hizmetleri yetkilisi bu işi rahatça çözecektir.

Selam Technopat.
Türk Telekom 24Mbps paketten 100Mbps pakete geçiş yaptığımdan beri sürekli değişiyor. Modeme tanımlanan değer normalde 99Mbps olarak tanımlı şu an 88Mbps olarak tanımlı.
Bunun sebebi nedir nasıl çözüme ulaşabilirim?
Kablolarda herhangi bir sıkıntı yok saha dolabına 5 metre uzağım. Müşteri hizmetlerini aradığımda arıza kaydı oluşturuyorlar ve haliyle boşa gelmiş oluyorlar müşteri hizmetleri anlamamakta ısrarcı sanırım.

Eki Görüntüle 1589815
Hocam neredeyse hiçbir internet söylediği hızın tıpkısını vermez. İnternete tek kişi bağlanırsanız ancak o şekilde biraz mümkün. Ailenizle yaşıyorsanız evde en az 3-4 kişilik bir bağlanma söz konusu olduğundan interneti aynen 100 mbps olarak alma şansınız yok. Ben 50 mbps paket kullanıyorum çoğu zaman 45 in altına düşmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı