Türk Telekom 100 Mbps paket değişikliği için kurulum gerekir mi?

aidenmoneall

Centipat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Arkadaşlar biz az önce 35 Mbps'den 100 Mbps geçiş yaptık. Uygulamadan sonrasında taahhüdünüz devam edecektir yazıyordu biz bu paketi seçtik. İnternet hızımız ne zaman değişir veya 100 Mbps değişikliği yaptığımız için eve gelip kurulum yapacaklar mı? Not: Evin fiber altyapısı mevcuttur.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşleminiz tamamlanmıştır diye bir SMS geldiği zaman hızınız değişir herhangi bir işlem gerekmediği için eve gelip kurulum yapmayacaklar.

İşleminiz tamamlanmıştır diye bir SMS geldiği zaman hızınız değişir herhangi bir işlem gerekmediği için eve gelip kurulum yapmayacaklar.
Anladım hocam uygulamadan kontrol ettim, 100 Mbps'ye geçmiş. Şimdi yeniden başlatıcam.

Hocam babamın telefonuna mesaj geldi aktive edilmiştir diye hatta uygulamadanda kontrol ettim 100 Mbps’de gözüküyor dün gece 2,3 defa restart attım düzelmedi. Bu hız değişikliği ne zaman olur sabah mı yoksa 1,2 gün sürer mi?

Son düzenleme:
5 dakika bile sürmüyor. Ben kendim 3 gün önce hız yükselttim Online İşlemlerden. Modem arayüzünde DSL bilgilerinin olduğu kısımda tanımlanan hız ve alabileceğin maksimum hızı kontrol eder misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı