Türk Telekom 100 Mbps Pakete Geçiş Farkı 357 TL Gözüküyor

Atakan6152

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 2 gün önce 50 Mbps hızında internet bağlattım ancak benim isteğim 100 Mbps idi. Bayi şu an o paketi görüntüleyemiyorum 50 Mbps bağlayalım geldikten sonra internetten 100'lük pakete geçiş yaparsın dedi sistemden bakıyorum 357 lira fiyat veriyor şimdi kafamı burası karıştırdı.

357 lira 24 ay taksitle aylık 15 TL olarak mı faturaya yansıyacak, yoksa tek seferde onu alıp aynı ücretten mi devam edeceğim?
2 paket arası fark 16 TL 24 ay ile çarpınca 384 TL oluyor büyük ihtimal 357 TL olmasının sebebi bu.

Bu arada paketim 3 ay bedava 50 Mbps 158 TL geçmek istediğim paket 100 Mbps 174 TL.

Bir de yeni pakete geçtiğimde 3 aylık bedava hakkımı kaybetmiş olur muyum?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-05-28-21-00-11-003_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-05-28-21-00-11-003_com.android.chrome.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 52
Arkadaşlar merhaba, 2 gün önce 50 Mbps hızında internet bağlattım ancak benim isteğim 100 Mbps idi. Bayi şu an o paketi görüntüleyemiyorum 50 Mbps bağlayalım geldikten sonra internetten 100'lük pakete geçiş yaparsın dedi sistemden bakıyorum 357 lira fiyat veriyor şimdi kafamı burası karıştırdı.

357 lira 24 ay taksitle aylık 15 TL olarak mı faturaya yansıyacak, yoksa tek seferde onu alıp aynı ücretten mi devam edeceğim?
2 paket arası fark 16 TL 24 ay ile çarpınca 384 TL oluyor büyük ihtimal 357 TL olmasının sebebi bu.

Bu arada paketim 3 ay bedava 50 Mbps 158 TL geçmek istediğim paket 100 Mbps 174 TL.

Evde fiber kutun var mı?

Evde derken? Evde yok kaldı ki binaya takılan kutudan da görmedim. Telekom'dan altyapı sorguladığımda adresinizde Türk Telekom 100 Mbps HiperNet kullanabilirsiniz diyor.

Anladım fiber yok yani belki onun için kurulum ücretidir diye düşündüm bende TurkNet'e bakır altyapıdan fiber e geçtiğimde fiyatını tam bilmiyorum ama kurulum ücreti almıştılar. Tahmini olarak söylüyorum tek seferlik ücret olabilir dediğiniz gibi taksitlendirilebilir en güvenlisi arayıp bilgi almanız.

Paket taahhütlü diyor ama fiyatı yanlışlıkla taahhütsüz yazmış olabilirler. Ortalama taahhütsüz fiyatları bu şekildeydi. Müşteri hizmetlerini arayıp net bilgi edinebilirsin. Bazen bayii farklı, uygulama farklı, müşteri hizmetleri farklı bilgiler veriyor insanın kafasını karıştırıyorlar. En sağlamı müşteri hizmetleri.

Ben 35 Mbps hız bağlattıktan sonra internetten 1 ay sonra falan hızımı 100 Mbps'e çıkartmıştım sizde neden öyle oldu anlamadım. Hatta beni müşteri hizmetleride arayip 50 Mbps yapalım demişlerdi kabul etmemiştim ilk başta.

Yeni konular

Geri
Yukarı