Türk Telekom 1000 GB kullanım sonrası internet yavaşlıyor

iEmin

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar,
Mevcut kullanmakta olduğumuz Türk Telekom ile aylık 1000 GB üstüne çıkmış bulunmaktayım. Fakat 1000GB'dan sonra Valorant benzeri oyunlar girdiğimde İstanbul sunucusunda dahi 150 ping ile oynamaya başladım. Üstelik internetim sınırsızken nasıl böyle bir şey mümkün olabiliyor?

Merhabalar,
Mevcut kullanmakta olduğumuz Türk Telekom ile aylık 1000 GB üstüne çıkmış bulunmaktayım. Fakat 1000GB'dan sonra Valorant benzeri oyunlar girdiğimde İstanbul sunucusunda dahi 150 ping ile oynamaya başladım. Üstelik internetim sınırsızken nasıl böyle bir şey mümkün olabiliyor?

Bir indirdiğiniz oyunu yükle kaldır yapıyorsanız ve servis sağlayıcı farkediyorsa ondan oluyordur.
Türk Telekom adına söylüyorum hem sınırsız derken de bir sınırı vardır.

Abonelik sözleşmesinde hız düşürmeyle ilgili bir madde yoksa sürekli şikayet edin, CİMER'e filan yazın en son.
Bu arada yıl olmuş 2021, arşivciliği bırak. İstediğin zaman dizi ve filmi internetten takılmadan izlersin.

Abonelik sözleşmesinde hız düşürmeyle ilgili bir madde yoksa sürekli şikayet edin, Cimer'e falan yazın en son.
Bu arada yıl olmuş 2021, arşivciliği bırak. İstediğin zaman dizi ve filmi internetten takılmadan izlersin.

Arşivcilik yaptığımı kim söyledi:) aylık abonelik aldım EA'dan oyun indirirken olmuş malum tek kullanan ben değilim evdeki interneti.

Geri
Yukarı