Türk Telekom 1000MBPS modem değişikliği

Yukarıda yazan 24 ay taahhüt aylık 390 TL fiyatı doğru ise bence 1000/50 gibi komik bir değer veren Türk Telekom'a geçerken biraz düşünün. Mesela evinizde kaç kişi internet kullanıyor?

390 TL bence gayet normal TurkNet altyapısından faydalanabilen kişi sayısı çok az benim ilçemde yok bile ki Türk Telekom 50Mbps upload veriyor diğer ISS firmaları 20 Mbps veriyor simetrik veren hala yok ki Turkcell 320 TL, Comnet 370 TL. 20 Mbps upload veriyorlar.

Turk Telekom izin vermese de ben modem değiştirdim. İstersen videoya bir bak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama siz TurkNet ISS kullandığınızı söylemişsiniz bu videoda.

Ama siz TurkNet ISS kullandığınızı söylemişsiniz bu videoda.

Videonun ilerleyen kısmında mac klonlanabileceğini söylemişsiniz teşekkürler Recep Bey.

TürkTelekoma geçiyorum.

Yukarıda yazan 24 ay taahhüt aylık 390 TL fiyatı doğru ise bence 1000/50 gibi komik bir değer veren Türk Telekom'a geçerken biraz düşünün. Mesela evinizde kaç kişi internet kullanıyor?
Bana söylenen ise 1000/20 arkadaşınkindende kötü.

Son düzenleme:
390 TL bence gayet normal TurkNet altyapısından faydalanabilen kişi sayısı çok az benim ilçemde yok bile ki Türk Telekom 50Mbps upload veriyor diğer ISS firmaları 20 Mbps veriyor simetrik veren hala yok ki Turkcell 320 TL, Comnet 370 TL. 20 Mbps upload veriyorlar.
Ne yazık ki haklısınız hocam. Yine de fiyatlandırma komik geliyor.
Bana söylenen ise 1000/20 arkadaşınkindende kötü.
Hocam çoğu kişi için 500 mbps fazlasıyla yeterlidir. Almadan önce ne kadar ihtiyacınız olduğunu düşünün.

Geri
Yukarı