Türk Telekom 12 Mbps İnternet İndirme Hızı

sakal5323

Hectopat
Kendim 12 Mbps internet hızına sahibim herhangi bir şey indirmeye kalksam en fazla 1.2MB hız olarak indiriyorum yakın bir tanıdığım aynı şekilde Türk Telekom'dan 12Mbps internet tarifesi satın aldı bir şey indirmeye kalktığı zaman internet 2.5 MB olarak indiriyor acaba yeni aldı diye mi hızlı yoksa başka bir şey mi mevcut?

Bende Türk Telekom 12 Mbps ADSL kullanıyorum 1.3 oluyor en fazla genel olarak sizdeki gibi bendeki indirme hızı da normal aldığımız değer. Asıl sorun arkadaşınız o hızı nasıl alıyor. VDSL altyapı olabilir mi?

Kendim 12 Mbps internet hızına sahibim herhangi bir şey indirmeye kalksam en fazla 1.2MB hız olarak indiriyorum yakın bir tanıdığım aynı şekilde Türk Telekom'dan 12Mbps internet tarifesi satın aldı bir şey indirmeye kalktığı zaman internet 2.5 MB olarak indiriyor acaba yeni aldı diye mi hızlı yoksa başka bir şey mi mevcut?
12Mbps teorik olarak saniyede 1.5MB indirir. Yani değerleriniz normal. Tanıdığının değerlerinde bir anormallik var ama niye bilmiyorum.

Fiber hattı mevcut fakat VDSL takmışlar bugün bağlandı internet bir şey indireyim dedim hız uçtu imza belgelerine bakıyorum 12 Mbps yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı