Türk Telekom 120 TL'ye 12.59 Mbps veriyor

Benden 16MBit'e 140TL istemişti, VDSL altyapım olmasına rağmen boş port yok dediler, farklı bir firma ile konuşup port takibi yaptırdım. TT'nin 6 ayda bulamadığı portu 4 günde buldular, 35Mbit interneti 90TL'ye aldım.

Bende Kablo Net'ten çok memnundum ve uygun fiyata çok iyi değerler alıyordum ancak taşınınca bölgede altyapı olmadığını öğrendim ve Türk Telekom'a geçmek zorunda kaldım. Şuan konuyu açan arkadaş gibi yüksek fiyata düşük değerler alıyorum. Sanırım genel olarak böyle bu sorun.

Bende Kablo Net'ten çok memnundum ve uygun fiyata çok iyi değerler alıyordum ancak taşınınca bölgede altyapı olmadığını öğrendim ve Türk Telekom'a geçmek zorunda kaldım. Şuan konuyu açan arkadaş gibi yüksek fiyata düşük değerler alıyorum. Sanırım genel olarak böyle bu sorun.
TT'nin saha ekibi olduğu için maaşlarını da bize ekliyorlar galiba :D

135 TL'ye 35mb down 6mb up veriyorum. Tahhüt bitse Türknet geçeceğim. Yakında taşınacağız. Umarım taşınacağımız apt 150 200mb destekliyordur. Türknet geçin. Hız fark etmeksizin 100tl civarı ödüyorsun.

TurkNet sanki daha popüler bir firma gibi geliyor bana ama... Senin tercihin bu yönde demek ki.
TurkNet TT altyapısı kullanıyor, sitesinden bile ADSL altyapı görüntüledi. Millenicom, NetSpeed gibi firmalar VDSL altyapımı görebiliyordu, tercihim bu yüzden Millenicom oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı