Türk Telekom 16 Mbps internet nasıldır?

TurkNet alın hem tahattütsüz 100 TL ve altyapınızın desteklediği en yüksek hızı veriyor.

120 TL'ye kadar karşılıyor TurkNet tahattütü.

İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet siz yine de bir sorgulayın.
63 mbps çıkıyor ben bağlatmadan önce altyapı yok yaziyordu
İnternet hızı iyi değil fena kazıklamışlar. Ayrıca ben 16Mbps kullanıyorum o kadar ödediğimizi zannetmiyorum. Ki en son 26Mbps alırken o civarlara anlaşmıştık. Bayağı iyi kitlemişler. Türk Telekom değilse başka bir şey bilmiyorum. Modem bozulduğunda bize sırf Tivibu kullanıyoruz diye bedavadan veren şirket başkalarına kitliyor arkadaş. Bir bize galiba iyiliği tutuyor.
Şuan aynı paketi 105 TL ye satıyorlar

İlk ay damga vergisi tek seferliğine alınıyor diğer aylar 125 TL 20 TL modem taksidi 11 TL kurulum ücreti taksidi.

TurkNet pahalıdır modemı vermezler cunku taahhut yok TurkNet modem VDSL modemler 500 lıradan baslıyor ve 100 TL sabıt degıl TurkNet kurmayı dusunuyorduk arastırdık kurulum yapan bır kısıden bılgı aldık. Fıyat her ay kullanıma gore artıyor. 100 TL sabıt degıl ılk ay 100 gelir 2.ay 150 gelir ve gosterdıgı Mbps degerınden daha az verır test yaptıgında 100 gosterıyorsa 50 alırsın. 80 gosterıyorsa 35-40 alırsın. TurkNet kesınlıkle F/P degıl.

TurkNet pahalıdır modemı vermezler cunku taahhut yok TurkNet modem VDSL modemler 500 lıradan baslıyor ve 100 TL sabıt degıl TurkNet kurmayı dusunuyorduk arastırdık kurulum yapan bır kısıden bılgı aldık. Fıyat her ay kullanıma gore artıyor. 100 TL sabıt degıl ılk ay 100 gelir 2.ay 150 gelir ve gosterdıgı Mbps degerınden daha az verır test yaptıgında 100 gosterıyorsa 50 alırsın. 80 gosterıyorsa 35-40 alırsın. TurkNet kesınlıkle F/P degıl.
Bu bilgiyi size kim verdi çok merak ediyorum.

turknet pahalıdır modemı vermezler cunku taahhut yok turknet modem vdsl modemler 500 lıradan baslıyor ve 100 tl sabıt degıl turknet kurmayı dusunuyorduk arastırdık kurulum yapan bır kısıden bılgı aldık fıyat her ay kullanıma gore artıyor 100 tl sabıt degıl ılk ay 100 gelır 2.ay 150 gelır ve gosterdıgı mbps degerınden daha az verır test yaptıgında 100 gosterıyorsa 50 alırsın 80 gosterıyorsa 35-40 alırsın turknet kesınlıkle f/p degıl
@500498 Tek fiyat değil mi?

İlk ay damga vergisi tek seferliğine alınıyor. Diğer aylar 125 TL, 20 TL modem taksidi, 11 TL kurulum ücreti taksidi.
Hala kötü. O ücretler dahil halde (bizde kurulum ücreti yok diyen firma da kurulum için bir zahmete giriyor, onu senden almasa batar) çok daha ucuza hizmet veren firmalar var.

63 mbps çıkıyor ben bağlatmadan önce altyapı yok yaziyordu

Şuan aynı paketi 105 TL ye satıyorlar
63 mbps gösterdiğine göre Vdsl boş port var demektir. Mh'yi arayıp vdsl porta geçiş yapmak istediğinizi söyleyin. Ardından çok zaman geçmeden hemen cayın(iptal ettirin), türknet, netspeed gibi firmalara geçin. Resmen soygunculuk bu, üzüldüm adınıza.

63 mbps gösterdiğine göre Vdsl boş port var demektir. Mh'yi arayıp vdsl porta geçiş yapmak istediğinizi söyleyin. Ardından çok zaman geçmeden hemen cayın(iptal ettirin), türknet, netspeed gibi firmalara geçin. Resmen soygunculuk bu, üzüldüm adınıza.
1 ay oldu 1 fatura ödedim 2 senelik tahatüt var 2 sene beklicez artık ondan sonra değiştircem

1 ay oldu 1 fatura ödedim 2 senelik tahatüt var 2 sene beklicez artık ondan sonra değiştircem
Fazla geçmeden cayarsanız fazla para ödemezsiniz. Yerinizde olsam hiç durmam. Yine de siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı