Türk Telekom 16 Mbps internet nasıldır?

Komsumuza kurulum yapmaya gelmısler bende TurkNet gecsemmı diye dusunuyordum o yüzden bılgı aldım hem de sabıt fıyat olsa bıle taahhut olmadıgı ıcın modemı kendın satın alıyorsun ınternetten bakarsanda VDSL modemler 450-500'den baslıyor 5 ayın faturasını modeme verıyorsun zaten.

Peki. ile peki'nin farkı nedir?
Modem almanız zaten VDSL kullanmak için zorunlu. Ama zaten VDSL destekli bir modeminiz var ise ekstra modem ücreti ödemenize gerek yok.

Bu bilgiyi size kim verdi çok merak ediyorum.

TurkNet pahalıdır modemı vermezler cunku taahhut yok TurkNet modem VDSL modemler 500 lıradan baslıyor ve 100 TL sabıt degıl TurkNet kurmayı dusunuyorduk arastırdık kurulum yapan bır kısıden bılgı aldık. Fıyat her ay kullanıma gore artıyor. 100 TL sabıt degıl ılk ay 100 gelir 2.ay 150 gelir ve gosterdıgı Mbps degerınden daha az verır test yaptıgında 100 gosterıyorsa 50 alırsın. 80 gosterıyorsa 35-40 alırsın. TurkNet kesınlıkle F/P degıl.

TurkNet'ten ZyXEL modem aldım piyasadan 70-80 TL daha ucuzdu ayrıca fiyat artışlarına bakıldığında Türk Telekom ile hemen hemen aynıydı onceden şimdi ise Türk Telekom'dan çok daha ucuz. Ve baktığınız zaman 8-9 dolar civarı bir fiyata denk geliyor yani 2-3 sene önce ödediğimiz para daha fazlaydı. 50Mbps destekliyor altyapim 48 Mbps download alıyorum bu bilgileri nereden aldınız cidden merak içindeyim. TurkNet çok çok iyi demiyorum ancak bir tarafta Türk Telekom olunca kazanan çoktan belli değil mi?

Komsumuza kurulum yapmaya gelmısler bende TurkNet gecsemmı diye dusunuyordum o yüzden bılgı aldım hem de sabıt fıyat olsa bıle taahhut olmadıgı ıcın modemı kendın satın alıyorsun ınternetten bakarsanda VDSL modemler 450-500'den baslıyor 5 ayın faturasını modeme verıyorsun zaten.

Peki. İle Peki'nin farkı nedir?

Arkadaşım evet fiyat arttırımı yok taahhütlü Türk Telekom paketlerinde ancak ilk bir iki ay kullandıktan sonra insan yerine koymuyorlar nasıl olsa taahhüt var çıkamaz diye. TTNET'i 7-8 sene kullandım. İptal ettirmeden önceki 1 ay hiç internet kullanamadım Ayrıca illaki TurkNet'ten modem alınacak diye bir şey yok VDSL olsun yeter.

TurkNet pahalıdır modemı vermezler cunku taahhut yok TurkNet modem VDSL modemler 500 lıradan baslıyor ve 100 TL sabıt degıl TurkNet kurmayı dusunuyorduk arastırdık kurulum yapan bır kısıden bılgı aldık. Fıyat her ay kullanıma gore artıyor. 100 TL sabıt degıl ılk ay 100 gelir 2.ay 150 gelir ve gosterdıgı Mbps degerınden daha az verır test yaptıgında 100 gosterıyorsa 50 alırsın. 80 gosterıyorsa 35-40 alırsın. TurkNet kesınlıkle F/P degıl.
Merhabalar, paylaştığınız bilgilerin tamamı yanlış. En başta hizmet fiyatımız sabit ve kullanıma göre değişmez. Modemi internette aratırsanız uygun fiyata satışını yaptığımızı görebilirsiniz. Yine de bu bir tercihtir. Satın almak şart değil. Farklı bir yerden temin edilebilir. Altyapı sorgu ekranında görüntülenen hızlar en fazla -+6 mbps değişiklik gösteriyor.
@500498 Tek fiyat değil mi?
Merhabalar, yukarıda gereken bilgilendirmeyi sağladım.

Geri
Yukarı