Türk Telekom 2 senelik taahhüt bedelsiz nasıl iptal edilir?

Gerçek Türk Telekom bayisi mi ona bak. Işıklı mışıklı tabelası ve mağaza içinde ışıklı telefon sergisi, ayrı evde internet köşesi olmalı. Yani mağaza ışıklı olacak. Değilse sahtedir.

Biz interneti bağlattırırken oradan gönderdiler birilerini PTT'nin üstünde Türk Telekom var bir binada oradan geliyorlar içini hatırlamıyorum ama mağaza değildir genel olarak internetle ilgileniyorlar galiba.

Gerçek Türk Telekom bayisi mi ona bak. Işıklı mışıklı tabelası ve mağaza içinde ışıklı telefon sergisi, ayrı evde internet köşesi olmalı. Yani mağaza ışıklı olacak. Değilse sahtedir.

Bayiye hiç benzemiyor. Gitmiştim oraya saha ekipleri vardı. Yarın giderim bir oraya bakarım. Uzak değil zaten.

Son düzenleme:
Haa. Demek her yerde PTT'nin üstünde mekanı varmış.

Olabilir bir de pek umudum yok geldiklerinde yardım edip etmeyecekleri hakkında müşteri hizmetlerinden birilerini göndermeleri için arıza kaydı açtırdım 2 gün sonra ne gelen var ne giden tek yaptıkları arızanın çözüldüğünü yazmak fakat hat değerlerim hala aynıydı.

Olabilir bir de pek umudum yok geldiklerinde yardım edip etmeyecekleri hakkında müşteri hizmetlerinden birilerini göndermeleri için arıza kaydı açtırdım 2 gün sonra ne gelen var ne giden tek yaptıkları arızanın çözüldüğünü yazmak fakat hat değerlerim hala aynıydı.

Ya zaten ekipten birisi gelince hat değerlerinin normal olmadığını söylediğinde önce dairedeki hat değerlerine bakacak sonra kutudakine bakacak. Eğer arada büyük bir fark varsa söyler zaten. Sorun senin kablodaysa değiştirirsin.

1.5 ay önce aynı işlemi gerçekleştirdim. BTK'ya şikayet etmen yeterli.

Deneyeceğim bakalım yardım etmezlerse umarım olur bir de anlık hız düşüşlerini falan bir de 9 ay önceki ile şimdiki hat değerlerini atarsam daha hızlı hallolur mu?
Ya zaten ekipten birisi gelince hat değerlerinin normal olmadığını söylediğinde önce dairedeki hat değerlerine bakacak sonra kutudakine bakacak. Eğer arada büyük bir fark varsa söyler zaten. Sorun senin kablodaysa değiştirirsin.

Bakalım müşteri hizmetleri de bana altyapının 75 Mbps desteklediğini söylemişti ama modeme gelen hız 30Mbps civarıydı yani belki bizim kablo başka bir yerden geliyordur anlamadım tam ama eğer düzeltirlerse ocak bitene kadar idare edeceğim bittiğinde başka ISS'nin yüksek paketine geçeceğim ama çözemezlerse iptal ettirmek için başvuruda bulunacağım.

1.5 ay önce aynı işlemi gerçekleştirdim. BTK'ya şikayet etmen yeterli.

BTK'ya şikayet etmek şunun gibi. Okuldaki kız meselesinden oluşan kavgayı önce öğretmene söyleyip haber vermek yerine direk polisi aramak gibi. Önce ilk yoldan işlem yapılmalı. Günümüzde telif hakları konusunda bir sorun yaşanıp dava açılacağı zaman dava öncesi ilgili kişi/firmayla uzlaşmaya gidip öyle dava açabilirsin. Yani direk BTK saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı