Türk Telekom 24 Mbps fiber internet iyi midir?

Neilarmstrong

Kilopat
Daha fazla  
Taahhütümü feshedemiyorum bundan dolayı fibere yükseltmeye karar verdim, 24 Mbps fiber iyi midir? İşlerimi görür mü? Sıklıkla video izleyen ve League of Legends oynayan birisiyim sadece arada Steam üzerinden indirme yapıyorum.

Düzeltme: Taahütümü feshedemiyorum demişsin yeni gördüm. Sanırım paket yükseltme yapıyorsun. Kaç Mbps den yükseltiyorsun.

Fiber dedin mi en düşük 100 Mbps olmalı ki fiber olduğu belli olsun sole

Ama oyunlarda ping düssün diyorsan fiber en iyisi fiyatı da uygunsa bence alınır.

Taahhütümü feshedemiyorum bundan dolayı fibere yükseltmeye karar verdim, 24 Mbps fiber iyi midir? İşlerimi görür mü? Sıklıkla video izleyen ve League of Legends oynayan birisiyim sadece arada Steam üzerinden indirme yapıyorum.

TurkNet 100Mbps paketinden al daha iyi olur senin için. Tabii altyapın varsa.

Hocam altyapınız nedir? Fibere yükseltiyorum diye bir şey yok çünkü fiber hız değil bir altyapı türüdür. Altyapınız ne kadar destekliyor? Şu adreslerden altyapı sorgulaması yapıp sonucunu atabilir misiniz?
Bu 2 site altyapı durumunu ayrıntılı bir biçimde gösteriyor.
Altyapınızın desteklediği en yüksek hız göre bir paket seçmeniz daha iyi olur.

Asıl sorunuza cevaben: 24 Mbps sık video izleyen birisi için yeterli olur ancak ping konusunda hızın bir etkisi yok. Ping değeri altyapıyla alakalıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı