Türk Telekom 24 Mbps pakette 8 Mbps hız veriyor

Çok ilginç. 2018'den 2020'ye kadar 50 Mbps HiperNet hizmetini aylık 101 TL'ye aldım sözleşme ile. Bugünlerde ise 99 TL'ye 35 Mbps VDSL hizmeti verdiklerini de gördüm. Fiyatlandırmanda büyük bir hata var. Nasıl olur da bu kadar yavaş internete bu kadar yüksek para ödemeyi kabul ettin? Yanlış fatura çıkarıyor olmasınlar?

Daha önce bana sürekli 120 TL fatura çıkarıyorlardı. İndirimsiz fiyat yansıyordu yani, müşteri hizmetlerini arayıp durumu düzelttirmiştim.
@iGY 6
Kendimiz kabul etmiştik Türk Telekom'un kurumsal departmanında ama 100Mbps internetle çok fiyat farkı yoktu galiba en fazla 24 Mbps altyapıları var burada hala. Ama benim demek istediğim nasıl YouTube'da bile bu kadar yavaş...Yani YouTube'da çekmeyenin siz diğer şeylerde halini düşünün. En iyisi 444 1 444'u arayıp iyi bir azar çekip teknik servis yollattırmak.

Arkadaşlar modem değiştirsen acaba hız artışı olabilir mi modem kötü olduğundan böyle olabilir mi?
Şu anda Türk Telekom'un verdiği modemi kullanıyoruz.

@Recx and Flex Bölgesel olarak altyapıda problem olabilir. Ankastre kutudan dairene kadar gelen kablolarda sorun olabilir. Senin şu an Türk Telekom'a başvurmadan önce yapabileceklerin şu: Ankastre kutudan evine kadar gelen kabloyu yenilemek, bu kabloyu yenilerken doğrudan bağlantı yaptığından emin olmak. Yani hiçbir şekilde ek kablo/yama olmasın. Ankastre kutudan modemine tek bir kablo gelsin.

Yine aynı sorunları yaşıyorsan müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsin. Kabloları yenilemene rağmen sorunları yaşamaya devam ettiğini de ayrıca belirtirsin.

@Recx and Flex Bölgesel olarak altyapıda problem olabilir. Ankastre kutudan dairene kadar gelen kablolarda sorun olabilir. Senin şu an Türk Telekom'a başvurmadan önce yapabileceklerin şu: Ankastre kutudan evine kadar gelen kabloyu yenilemek, bu kabloyu yenilerken doğrudan bağlantı yaptığından emin olmak. Yani hiçbir şekilde ek kablo/yama olmasın. Ankastre kutudan modemine tek bir kablo gelsin.

Yine aynı sorunları yaşıyorsan müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsin. Kabloları yenilemene rağmen sorunları yaşamaya devam ettiğini de ayrıca belirtirsin.

Hocam kabloları yenilettiremem 1 ay sonra taşınmayı düşünüyoruz ama daha bina bitmedi acaba orada yüksek hızlı güzel altyapı nasıl getirebiliriz.

Türk Telekom'un fiyatları neden bu kadar fazla aklım almıyor. Rakip firmalarda 100TL'ye 100Mbps'e kadar verebilen paket var, ben 105TL'ye 24Mbps paket kullanıyorum. Taahhüt bitmesine 1 yıl var. Kesinlikle değiştireceğim. Ancak bana verdikleri hız söyledikleri hız ile neredeyse aynı. Ancak fiyat fazla😑.

türktelekom.png

Türk Telekom'un fiyatları neden bu kadar fazla aklım almıyor. Rakip firmalarda 100TL'ye 100Mbps'e kadar verebilen paket var, ben 105TL'ye 24Mbps paket kullanıyorum. Taahhüt bitmesine 1 yıl var. Kesinlikle değiştireceğim. Ancak bana verdikleri hız söyledikleri hız ile neredeyse aynı. Ancak fiyat fazla😑.

Eki Görüntüle 781600

Dava açabilirim (!) O zaman Türk Telekom'a. 8 Mbps alıyorum siz bence değiştirmenize bile gerek yok kopma yaşıyorsanız geçilebir taahhüt bitinceTurkcell'in alt yapısı varsa direk geçin
Ben hata yaptım siz yapmayın Türk Telekom pişmanlıktır!

Normalde 14 Mbps download alıyordum, 1'de upload bu sabahtan beri internet yok denecek kadar yavaş oyunlarda pingim 1500 oluyor .

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-15_140005.png
    resim_2020-12-15_140005.png
    12,1 KB · Görüntüleme: 34

Yeni konular

Geri
Yukarı