Türk Telekom 35 Mbps Paket Fiyatı

@ardacaglayan hat değerleri baktıysa. Sorun görmemesi normal gibi. Hat değerlerin çok iyi ise. Fakat senin sorunun çıkışlar ile alakalı öyle bir konu aç TurkNet'e. CMD'ye tracert vie.valve.net yazıp atar mısın?

24 Saat sonra verdikleri bilgiler aynen şu şekilde: Hat değerlerinizi inceledim bir sorun göremedim.
O gün içerisinde sabit olarak 30% paket kaybı (packet loss) ve Antalya İstanbul 90 ms kullandığım internette nasıl sorun göremediklerini anlayamıyorum açıkçası. İnternete kimse bağlı değilken bile değerler bu şekildeydi. Hiçbir şekilde hızlı çözüm olayı vs. de yok TurkNet'te.

6 Destek kaydımda sorunsuz şekilde çözüldü. Ülkedeki altyapı zaten belli. Bende aynı sorunu Türk Telekom'da yaşadım zaten TurkNet'e geçme sebebim buydu. Ama her yerdeki saha ekipleri aynı değil veya her yerdeki altyapı aynı değil bu yüzden a kişisi bir şehirde bir ISS'den hiç verim alamazken b kişisi bir şehirde sorunsuz kullanabiliyor.

Türk Telekom'a geçmeden 150 ms aşağısı ping alamıyordum. Özellikle saat 6'yı geçtikten sonra internet kullanılamıyordu. Antalya Telekom Elektrik Müdürü ile de konuştum ve yakın zamanda bölgeme fiber altyapı yapılacağı için hiçbir sorunum kalmayacak internet ile alakalı.
1608889125602.png

Yeni konular

Geri
Yukarı