Türk Telekom 35 Mbps pakette 24 Mbps hız alma sorunu

Learian

Hectopat
Geçen sene Türk Telekom'dan taahhüt bitince yeni pakete geçtik. Eskiden 24 Mbps idi internetim. Bu pakette 35 Mbps olduğu söylendi o yüzden geçtim. Paket fiber için değil. Fiber yok zaten.
Gel gelelim ki ben interneti 35 Mbps alamadım hiçbir zaman. En fazla 24 oldu eskisi gibi.
Neden hızımı tam alamıyorum? Nasıl alabilirim? Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
(Türk Telekom'a nefretlerimi sunarım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen sene Türk Telekom'dan taahhüt bitince yeni pakete geçtik. Eskiden 24 Mbps idi internetim. Bu pakette 35 Mbps olduğu söylendi o yüzden geçtim. Paket fiber için değil. Fiber yok zaten.
Gel gelelim ki ben interneti 35 Mbps alamadım hiçbir zaman. En fazla 24 oldu eskisi gibi.
Neden hızımı tam alamıyorum? Nasıl alabilirim? Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
(Türk Telekom'a nefretlerimi sunarım.)
Modeminiz nedir? AraYüzünüzde (Interface) xDSL veya DSL istatistikleri, durumu gibi bir bölüm varsa oranın resmini yükleyebilir misiniz?

Modeminiz nedir? AraYüzünüzde (Interface) xDSL veya DSL istatistikleri, durumu gibi bir bölüm varsa oranın resmini yükleyebilir misiniz?
Modemi Türk Telekom vermişti. Bu ara evden biraz uzağım gidince atarım. Teşekkür ederim birkaç güne hortlatırız artık burayı :)
Türk Telekom'u arayıp düzelttirdim. Önce bir kadın açtı ve böyle bir sorun olamayacağını, santrale uzaklığı vs. şeylerin sebep olabileceğini söyledi. Bunun yanlış olduğunu biliyordum ama uzatmadım. Sonra başka birisiyle konuştum ve hızımı yükseltti.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı