Türk Telekom 50 Mbps Hipernet Hız Testi

witicieen

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar merhaba, yeni geçiş yaptığım hipernet 50 Mbps hız testim oldukca iyi ve memnunum, 50 Mpbs / 4 Mbps upload. Paket içeriği şu anda.

47,8 dowloand ve 3.9 mbps upload alıyorum.

k6dZVm.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet hız değerleriniz birçok kişinin sahip olmak isteyeceği düzeyde fakat konu başlığında sıkıntı var galiba moderatörler bakarsa iyi olur.

Arkadaşlar merhaba, yeni geçiş yaptığım hipernet 50 Mbps hız testim oldukca iyi ve memnunum, 50 Mpbs / 4 Mbps upload. Paket içeriği şu anda.

47,8 dowloand ve 3.9 mbps upload alıyorum.

Eki Görüntüle 330167
Hani sen 7 Mbit ile 12 Mbit arası upload alıyordun, saha dolabına yakınım, hemen evin önünde onun için upload hızı bu kadar fazla diyordun, şimdi saha dolabına yakın değilmisin, saha dolabını evin önünden alıp başka yere mi götürdüler? Bak işte koymuş olduğun bu test Telekomun 50 ve 100 Mbit sabit internet paketleri için upload hızıdır. Senin başka bir konuda gösterdiğin Türk Telekom mobile ait değerlerdi. Böylece ben haklı çıkmış oldum. Çünkü Telekom öyle çirkef bir firma ki 1000 Mbit tarifesinde bile 4 Mbit upload veriyor. Neyse hayırlı olsun.

Acaba hipernet nasıl oluyor benim hızım 16 Mbit bundan kurtulmak istiyorum ama altyapı yok. Hipernet fiber mi yoksa?

Alt yapı yoksa zaten kurtulamazsınız.
cs go da kaç ping alıyorsun? benimde aynı paket benim ms 40 cs go da normal sunucuda aldııgım ping 100 120 çok moralimi bozuyor bu durum.

CS go oynamıyorum :) ben youtube yayıncısıyım, yayındayken 4000 bitrate veriyorum yinede pingim 20 in üzerine çıkmıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı