Türk Telekom 50 Mbps pakette 54-55 Mbps hız veriyor

Değerleriniz şaşırttı beni, 99 Mbps pakette arada bi' 120-130 Mbps deyince kaldım öyle :D

12.3 MB/s indirme hızından ara sıra 18.5 MB/s gibi değerlere çıkıyor. Vodafone'nin hizmeti bayağı iyi. Şaşıralacak bir şey yok bence bunda fiber altyapı varsa böyle şeylerin normal olduğunu düşünüyorum. Önceden Superonline kullanıyordum, 16 Mbps paket veriyorlardı ama 8-9 Mbps anca alabiliyordum. Fiber bana bayağı ilaç gibi geldi.

12.3 MB/s indirme hızından ara sıra 18.5 MB/s gibi değerlere çıkıyor. Vodafone'nin hizmeti bayağı iyi. Şaşıralacak bir şey yok bence bunda fiber altyapı varsa böyle şeylerin normal olduğunu düşünüyorum. Önceden Superonline kullanıyordum, 16 Mbps paket veriyorlardı ama 8-9 Mbps anca alabiliyordum. Fiber bana bayağı ilaç gibi geldi.
Türkiye'de şaşırılıyor hocam. :)

Mantıklı, gönül ister ki keşke ülkede 1 Gbps hız alalım :) İşte o zaman diyebiliriz ki Avrupa bizi kıskanıyor :p

Gözlerime inanamıyorum :) Gerçek, değil mi bu? HiperNet 50 Mbps / 8 Mbps paketini kullanıyorumve bazen 54-55'e çıktığı oluyor. Şaşırtıcı :)

Eki Görüntüle 1133448
1628597857955.png
1628597948006.png

Türk Telekom'dan 50 MBPSlik paket alıyorum. Ben biraz daha ötede ağlıyayım bari.

Eki Görüntüle 1133609Eki Görüntüle 1133611
Türk Telekom'dan 50 Mbps'lik paket alıyorum. Ben biraz daha ötede ağlıyayım bari.

Modem arayüzün de 50 Mbps size tanımladılarsa alamaman imkansız ancak tek alamayacağın sıkıntı modemden kaynaklıdır onun haricinde sana zannediyorum 24 Mbps - 25 Mbps tanımlamışlar indeirme hızın saniyede 2.8 Mbps o yüzden modem arayüzündeki kısmı at ona göre yorum yapalım.

TurkNet 99.9 TL gibi fiyata 1 Gbps internet veriyormuş. Her fiber altyapıda kullanabiliyor mu bilmiyorum ama eğer kullanabiliyorsa Vodafone'den sonra TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı