Türk Telekom 50 Mbps yavaş indiriyor

Barisgzl1

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel core i7 7770HQ 16 GB Ram 1050 Ti
Merhaba arkadaşlar, kuzenim 50 Mbps Türk Telekom internet kullanıyor fakat GTA Vice City indirirken yanılmadıysam yavaş indiriyor. Ben Turkcell Superonline 50 Mbps kulandığım zamanlarda böyle bir sıkıntı yaşamıyordum.

İndirme yaptığınız saat, site, sitenin sizi yönlendirdiği sunucu, sunucudan ücretsiz indirme için çıkan bant genişliğinin sınırlandırılmış olması, sunucunun belli saatlerde az bant genişliği vermesi. Aklıma tek seferde gelen olabilecek sorunlar.

Lütfen daha detaylı bilgi verin, doktora gittiğiniz zaman sadece "karnım ağrıyor" diyip susuyor musunuz?

Hocam yanılmadıysam yavaş indiriyor diyorsunuz. Emin değilsiniz.
Sayı belirtseniz daha iyi olur. Kahin arkadaşlarımız yok. Ya da speedtest.com üzerinden test yapıp buraya ekran görüntüsü atınız.

Speedtest'de 35 Mbps çıkıyorum ama o kadar hızlı değil.
İndirme yaptığınız saat, site, sitenin sizi yönlendirdiği sunucu, sunucudan ücretsiz indirme için çıkan bant genişliğinin sınırlandırılmış olması, sunucunun belli saatlerde az bant genişliği vermesi. Aklıma tek seferde gelen olabilecek sorunlar.

Lütfen daha detaylı bilgi verin, doktora gittiğiniz zaman sadece "karnım ağrıyor" deyip susuyor musunuz?

Steam üzerinden GTA Vice City indirirken bu sorunla karşılaşıyoruz.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı