Türk Telekom 50Mbps 124TL iyi mi?

Lethium6161

Hectopat
Arkadaşlar sinirden fışkırmak üzereyim. Türk Telekom'un 16Mbps'lik paketini kullanıyorum. 2Mbps alıyorum. Canlı derslerde sürekli bağlantı sıkıntısı oluyor. Acaba taahhüt bitene kadar 50Mbps internete 124TL verilir mi? Ve asıl soru babamı nasıl ikna ederim? 😁

Son düzenleme:
Arkadaşlar sinirden fışkırmak üzereyim. Türk Telekom'un 16Mbps'lik paketini kullanıyorum. 10Mbps alıyorum. Canlı derslerde sürekli bağlantı sıkıntısı oluyor. Acaba taahhüt bitene kadar 50Mbps internete 124TL verilir mi?
Taahhüt bitene kadar verilebilir. Eğer alt yapınızda fiber desteği varsa tabii. Yoksa 124 TL'den daha fazlaya patlayabilir. Fiber internetler, xDSL internetlere göre aynı hızlarda daha düşük fiyat sunuyor.

Verilir. İkna kısmı sana kalmış.

Arkadaşlar sinirden fışkırmak üzereyim. Türk Telekom'un 16Mbps'lik paketini kullanıyorum. 10Mbps alıyorum. Canlı derslerde sürekli bağlantı sıkıntısı oluyor. Acaba taahhüt bitene kadar 50Mbps internete 124TL verilir mi? Ve asıl soru babamı nasıl ikna ederim? 😁
Ben 3Mbps internetle bile canlı ders sorunu yaşamadım

Arkadaşlar sinirden fışkırmak üzereyim. Türk Telekom'un 16Mbps'lik paketini kullanıyorum. 10Mbps alıyorum. Canlı derslerde sürekli bağlantı sıkıntısı oluyor. Acaba taahhüt bitene kadar 50Mbps internete 124TL verilir mi? Ve asıl soru babamı nasıl ikna ederim? 😁

Sadece internet kullanıyorsanız pahalı TurkNet'e bakın.
Ama benim gibi Tivibu da kullanıyorsanız mecbur veriyorsunuz.

Hayır verilmez. Türk Telekom tam bir para tuzağı, başka internet servis sağlayıcı kurumlar onun alt yapısını kullanarak ondan daha ucuza 100 Mbps internet veriyorlar. Başka bir kuruma geçmenizi öneririm taahhüt bittiği gibi. TurkNet, Millenicom gibi kurumlar. TurkNet kullanıyorum 100 mbps 10 dowland 95 ₺, kablolu bağlantı ile 92 mbps 9 dowland alıyorum.

Birincisi değmez 2. si canlı derste bile sıkıntı çıkarıyorsa ya sizinle alakalı ya da komple internetle alakalı 10Mbps kötü de o kadar da değil.

Hayır. Lütfen kendi iyiliğiniz için, taahhüt almayın. 2 senenizi, size hizmet etmekten ırak bir operatöre vermeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı