Türk Telekom 9 aydır port yok

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar biz tam 9 ay önce TT müdürlüğüne başvurduk. Altyapı için ve bizim yan komşuda başvurdu. Bizim mahalledeki evler mustakil evler ve bizim komşumuza 3 ayda bağladılar. Bizim ise 2 günde altyapıyı yaptılar ama 7 aydır bağlamadılar. Tabi bizde sinirlenip 2 ay önce iptal ettik. Sonra ben Twitter'dan Yusuf kıraca mesaj yazdım onlarda 2 ay süre içerisinde proje varmış mahalleye port gelecekmiş dediler. Fakat ne port var ne de gelen. Tam 9 aydır port yok. Ve internet bağlattamıyoruz.

Selam arkadaşlar biz tam 9 ay önce TT müdürlüğüne başvurduk. Altyapı için ve bizim yan komşuda başvurdu. Bizim mahalledeki evler mustakil evler ve bizim komşumuza 3 ayda bağladılar. Bizim ise 2 günde altyapıyı yaptılar ama 7 aydır bağlamadılar. Tabi bizde sinirlenip 2 ay önce iptal ettik. Sonra ben Twitter'dan Yusuf kıraca mesaj yazdım onlarda 2 ay süre içerisinde proje varmış mahalleye port gelecekmiş dediler. Fakat ne port var ne de gelen. Tam 9 aydır port yok. Ve internet bağlattamıyoruz.

Asla port gelmez denilen evime, aradıktan 1 gün sonra portu getirtmişti benim Yusuf Kıraç.

Bu bahsettiğiniz port ne işe yarıyor, biraz açıklar mısınız hocam? Ya da seviye olarak arttırılabilirlik gibi bir durum söz konusu mu?
Evet, başvuru yaparak ADSL hattınızı VDSL yapabilirsiniz tabii ki boş port mevcutsa. Port dediğin şey veri kanalı gibi bir şey hızlı portlara bağlanırsanız (bkz. VDSL) internetiniz hızlanır, gönderdiğiniz paketler daha iyi ulaşırlar veyahut daha iyi alırsınız.

Geri
Yukarı