Türk Telekom aboneliğimi kapattırdım!

Makaleler
9
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ECS H81H3-M7
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: Western Digital WD10EZEX 1 TB 7200 RPM
RAM: Crucial CT102446BA160B.C16FER 1x8GB DDR3 1600MHZ
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galaxy GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU 28" 4K 3840×2160 1 MS 60 Hz TN panel
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Klavye: Casper K1500
Akım korumalı priz: Monster MPEXP100U
Yazıcı: Epson L4160
Meslek
Espiri Ondan Sorulur!
2004 yılından beri devam eden Türk Telekom evde internet aboneliğini 3 Mayıs'da taahhütün bitmesi üzerine mayıs ayı içerisinde Türk Telekom'dan ayrılarak sonlandırdım.
24 ay taahhütlü TTNET ikna paketleri dahi aylık 107 TL idi.

Son düzenleyen: Moderatör:
TürkNet'in ve Millenicom'un müşteriyi oyalamaktan başka bir şey yapmadıklarını görünce bu sevincin kaçmaz umarım senin de. Oddly specific bi' cümle oldu ama "Yeni ISP'nin hizmetini görmeden sevinme." demeye çalıştım kısaca 🤣

8. ayda benim de sözleşme bitecek aradım bana da 107 TL'lik paket önerdiler. Daha sonra TurkNet'i aradım altyapım 75 Mbps destekliyormuş. 16 Mbps'ye 107 TL vereceğime 75 Mbps internete 140 TL vermek daha uygun gibi geldi. İlk 6 ay 40 TL indirim uygulanıyormuş bir de.

8. ayda benim de sözleşme bitecek aradım bana da 107 TL'lik paket önerdiler. Daha sonra TurkNet'i aradım altyapım 75 Mbps destekliyormuş. 16 Mbps'ye 107 TL vereceğime 75 Mbps internete 140 TL vermek daha uygun gibi geldi. İlk 6 ay 40 TL indirim uygulanıyormuş bir de.
Ben Türk Telekom'a geçmeden önce bana da demişlerdi. Sonra 75 Mbps verdielr ama kullanamadım. Hattım kaldırmamış. Bunu TürkNet'te sorgulamak yerine şehrinizdeki bir Türk Telekom şubesine sorsanız daha iyi olabilir.

2004 yılından beri devam eden Türk Telekom evde internet aboneliğini 3 Mayıs'da taahhütün bitmesi üzerine mayıs ayı içerisinde Türk Telekom'dan ayrılarak sonlandırdım.
24 ay taahhütlü TTNET ikna paketleri dahi aylık 107 TL idi.

Biz de dün 5 yıldır kullandığımız Turkcell Superonline aboneliğimizi bitirdik. Babam en sonunda sinirlenip o kadar para verip 1 megabayt bile upload alamıyoruz karşılığında ise para veriyoruz cayma bedeli ödesek aynı kapıya çıkıyor dedi ve arayıp iptal ettirdi ve Netspeed'e abone olduk yarın evrakları göndereceğiz umarım pişman olmayız.

Biz de dün 5 yıldır kullandığımız Turkcell Superonline aboneliğimizi bitirdik. Babam en sonunda sinirlenip o kadar para verip 1 megabayt bile upload alamıyoruz karşılığında ise para veriyoruz cayma bedeli ödesek aynı kapıya çıkıyor dedi ve arayıp iptal ettirdi ve Netspeed'e abone olduk yarın evrakları göndereceğiz umarım pişman olmayız.
Hocam davet kodu kullandiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı