Türk Telekom AKK kalkıyor, kota geliyor!

• Konuyu başlatan Mert
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 92
  • Görüntüleme 14B
Sadece adını değiştirmişler. Adil kullanın noktası yerine kota denmiş. Burası Türkiye. Burada her şey olur. Çünkü yöneten, idareyi sağlayan bir merci yok. Herkes anlaşmalı.

Şu an benim kullandığım ve 80 TL ödediğim 2 yıl sözleşmeli paket bilgilerim: (2019'da ne olur bilemem)
Yeni Microsoft PowerPoint Sunusu8888.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an benim kullandığım ve 80 TL ödediğim 2 yıl sözleşmeli paket bilgilerim: (2019'da ne olur bilemem)
Eki Görüntüle 346903
Acını anlayabiliyorum dostum, benim de en sonunda 10 gün içinde paketim bitiyor. Kurtulacağım umarım bu illetten. Umarım sen de kurtulursun en yakın zamanda :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllar önce bu konuların ilk gündeme geldiği zamanlarda "AKK kalkarsa Kota getirirler ve her kota miktarına ek ücret alırlar" dediğimde topa tutulmuştum.
Birazcık zeka ile düşünülürse bir işletme zararına çalışır mı? Tabi ki nereden kar etsem diye düşünecektir ve eğer AKK kaldırıyorsam yerine kar getirecek başka yol getiririm diyecektir. Haklılar. Olan bize oldu yine.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı